EXTRALIGA MUŽI

TJ Plzeň Litice – HC 1972 Rakovník 5:3 (3:1)
B: Kasl,Uhlíř, Nicklas 3x - Jahoda 2x, Procházka
R: Holek, Podmol

Velmi kvalitní zápas ve vysokém tempu, kdy se hra přelévala z jedné strany na druhou. Nejaktivnější střelcem byl Nicklas, který dal 3 goly a určil rozdíl ve skóre na konečných 5:3.

TJ Slavia Hradec Králové – President 2:4 (1:1)
B: Zdeněk, J. Trávník, M. Trávník, Hakl - Brož, ?
R: Kavan, Hupcej

Poklidný začátek utkání vypadal tak, že vyčkávající družstvo hostí čekalo co vymyslí domácí. Obě družstva se sice dostala v první čtvrthodině k zakončení, ale jen domácí dokázali vstřelit branku. To se povedlo po sólu z levé strany kapitánu Zdeněkovi a HK vedl 1:0. Do konce poločasu Hradec stihl neproměnit několik příležitostí, jak ze hry, tak z trestných rohů. Hosté měli také několik příležitostí. Na obou stranách ale vládli dobrým výkonem brankáři, kteří zachraňovali co se dalo. Nakonec ale Brož z Presidenta proměnil trestný roh a tím stanovil skóre poločasu na 1:1. Ve druhém poločasu, který měl spíše diskusní nežli herní náplň – se prosadilo gólově družstvo hostí. Ve 35. minutě proměnil ,,taťka“ J. Trávník trestné střílení za faul brankáře a v 51.minutě Marek Trávník již zvýšil na 1:3. Hradec měl možnost proměnit dva trestné rohy, ale to se jim nepovedlo. Na závěr utkání J.Drož z Presidenta nahrál na branku Danovi Haklovi. Poslední slovo měli domácí, kdy pěknou umístěnou střelu z tr.rohu snížili konečný stav utkání na 2:4

SK Slavia Praha - HC 1946 Praga   2:0  (0:0)
B: Svatoň, Ortega
R: Piardi, Babická

Hráči Pragy zvolili obrannou taktiku od půlky hřiště, která jim vycházela skoro celý zápas. Hráči Slavie působili vlažným dojmem, který byl nejspíše způsoben únavou z poháru. I přes to si ale výhru pojistili ve druhé části hry góly Marka Svatoně a Andera Ortegy.

TJ Slavia Hradec Králové - SK Slavia Praha 2:5
B:
R: Hupcej, Répal

Od úvodního hvizdu měla navrch Slavia a převahu zúročila do poločasu třemi brankami..První padla z trestného rohu, druhá a třetí ze hry..Ve třetí čtvrtině Hradec snížil na rozdíl dvou branek, ale lepší Slavia si s přehledem držela náskok a vstřelila další 2 branky..Hradečtí už jen korigovali v závěru druhou brankou, na konečných 2:5.

HC Bolevec - HC Hostivař 0:1
B: Pauer
R: Kordík, Pravda

Zápas hraný v dobrém tempu. Do šancí se dostávaly oba týmy, ale dlouho se hrálo bez branek. Jediny gól vstřelil po krasné kombinaci z trestného rohu hostujici Pauer. Zápas byl hrán v klidu a bez karet.

EXTRALIGA ŽENY:

HC 1972 Rakovník - HC 1946 Praga   2:0 (0:0)
B: Polcarová, Hanzlová
R: Babická, Sklenka

V úvodu utkání to byly hráčky domácích, které měly více ze hry. Během zápasu se síly vyrovnávaly, ale hráčky Pragy většinu svých akcí končily na položených holích soupeřek. Hráčky Rakovníka pro tento zápas posílily obranu, což se ukázalo jako dobrý tah. Rakovnická děvčata v druhém poločase góly Polcarové Barbory a Hanzlové Kláry zpečetily svojí zaslouženou výhru.

HC Hostivař - TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (0:2)
B:
R: Piardi,

Na začátku zápasu byl Hradec pod tlakem hostivařských baletek, ale ve druhé čtvrtině se tlaku vymanil a rychle vstřelil dvě branky. Ve druhé půli hradecké hráčky přidaly další branku. Hostivařské hráčky se však nevzdaly a snížily na konečných 2:3, bohužel pro ně až v poslední čtvrtině s nedostatkem času alespoň vyrovnat.