EXTRALIGA ŽENY 26. 9. 2015

Slavia Praha – Hradec Králové 11:0 (5:0)
B: Bížová, Mezjlíková A., Reichlová 3x, Reinosová, Kučerová, Ledvinová, Hrachová, Mejzlíková T- 2x
R: Podmol, Lahoda

V utkání měly jasnou převahu Pražanky a překvapivě nasázely svým v poslední době solidně hrajícím sokyním celkem 11 branek.

A - HC 1946 Praga - Bohemians Praha 7:0
B: Neubertová, Vařeková 2x, Tůmová 2x, Paterson, Jirsová
R: Šmídová

Ženy Pragy měly celý zápas převahu, kterou vyjádřily také gólově. Hráčkám Bohemians se nepodařilo vystřelit na branku soupeře. Ve druhém poločase se projevila větší fyzická připravenost hráček Pragy
a soupeřky nepustily do hry.

B - HC 1972 Rakovník - SK Slavia Pr. B 7:3 (2:1)
B: Matoušková V., Hudečková 2x, Hanzlová 2x, Polcarová B., Kříženecká - Kovalčíková, Váňová, Babická
R: Hupcej, Répal

B - HC Hostivař - TJ Litice Plzeň 3:0 (2:0)
B: Gliniavczyková, Staňková, Jelenová
R: Piardi, Pravda

EXTRALIGA ŽENY 27. 9. 2015

B - HC Hostivař - HC 1972 Rakovník 2:5 (2:2)
B: Staňková, Patova - Hudečková 2x, Polcarová B. 2x, Hanzlová
R: Lahoda, Tóth

Začátek utkání byl ve znamení neproměněných vyložených šancí Rakovníka. Druhou čtvrtinu začaly domácí hráčky velmi dobře a během dvou minut skórovaly dvakrát. Do poločasu však ukázal svou sílu tým Rakovníka, když dokázal vyrovnat.
Po poločase na hřišti panovala vypjatá situace, zejména hráčky Hostivaře přidaly na tvrdosti. Rakovnické hráčky však měly silnou poslední čtvrtinu, když dokázaly vstřelit tři branky v rychlém sledu a upravily na konečných 2:5.

EXTRALIGA MUŽI  26. 9. 2015

HC Bolevec - President 2:8 (2:3)
B: Fretschner, Zuna - Kolanda, Kavan, Jakeš 2x, Trávník, Hakl, Brož, Řehák
R: Vrkoč, Tomeš

První čtvrtina potažmo polovina se nesla ve vyrovnaném duchu, až ve druhé půli se tým Presidentu rozjel
a přidával branky. Bolevec hrozil spíše z brejků.

HC Hostivař - HC 1972 Rakovník 2:6 (0:3)
B: Svoboda, Pauer – Seemann 4x, Jahoda
R: Holek, Toth

Zápas byl od začátku dle papírových předpokladů. A Rakovník se dostal do vedení zásluhou Martina Seemanna (nakonec vsítil 4 góly). Hostivař i přes přemíru snahy hodně kazila, mnoho balónků končilo v autu. A tak v poločase byl stav již 3:0. Ve druhé půli se hra více vyrovnala a zásluhou Svobody Hostivař snížila, odpověď však hned našel svým druhým gólem Tomáš Jahoda. Další snížení obstaral Tomáš Pauer, avšak poslední slovo měl opět Seemann a tak zápas skončil 2:6.

SK Slavia Praha - Bohmenains Praha 4:1 (2:1)
B: Drastík, Vacek, Hoffmann, Svatoň - Plochý
R: Holek, Kavan

Napínavé utkání od začátku, které přineslo mnoho osobních soubojů a snahu na obou stranách. Motivace obou týmů byla znát u každého míčku. První gól zápasu dala Slavia, kombinaci zakončil Drastík. Vyrovnání po zmatku v kruhu zařídil Lukáš Plochý. Ve zbytku zápasu už však góly dávala jen Slavia zásluhou Vacka, Hoffmanna a Svatoně. Bohemians v tomto zápase bohužel ztratili svou oporu Petra Kaplana, který se v průběhu zápasu zranil a nemohl tak svému týmu více pomoci.

Slavia Hradec Králové  - TJ Litice Pzeň 3:6 (1:3)
B: Erben, Hynčík 2x - Dvořák, Sochor, Bárta, Karnold 2x, Nicklas,
R: Podmol, Tóth

První čtvrtina byla, pro oba celky vyrovná. V 10. minutě otevřel skóre Dvořák, vzápětí pak vyrovnal Erben. Minutu před koncem 1. čtvrtiny nastřelený míč, který se odrazil od Keprtovy branky zpět do hřiště, uklidil za jeho záda hostující Sochor. V druhé čtvrtině zvýšil skóre pouze Bárta. Do té třetí domácí nastoupili
s kapitánem Zdeňkem v brance místo Keprty. Zdeněk v záloze domácím chyběl a hosté si postupně vypracovali vedení 6:1. V závěrečných minutách domácí už skóre jen korigovali na konečných 3:6.

EXTRALIGA MUŽI 27. 9. 2015

KPH Rača - HC Bolevec 3:1 (2:0)
B: Jelačič, Kobza, Pivko - Bobr
R: Holek, Podmol

Velmi svižné a napínavé utkání, ve kterém měl mírně navrch domácí tým. Po mnoha promarněných příležitostech se až ve 23. minutě prosadil Jelačič. Závar na konci poločasu přinesl gól na 2:0 zásluhou Kobzy. Ve druhém poločase Bolevec neskládal zbraně a začal se dostávat do šancí. Z jednoho brejku snížil Bobr na 2:1. Šance na vyrovnání Bolevec měl, ale nevyužil je a tak v 60. minutě udeřila opět Rača a na konečných 3:1 upravil Pivko.

EXTRALIGA MUŽI 28. 9. 2015

Bohemians Praha - Slavia Hradec Kr. 5:3 (0:1)
B: Plochý 4x, Vespalec - Krýsl, Hynčík, Erben
R: Kavan, Mejzlík

V utkání dvou naprosto rozdílných poločasů byli v tom prvním jasně lepší hosté. Byli za to také odměněni jednou brankou, kdy se prosadil Krýsl. V druhém dějství se na hřišti objevil zcela jiný tým Bohemians, který změnil zejména nasazení.
Lukáš Plochý nejdříve vyrovnal a poté sám obrátil skóre na domácí stranu. Hosté obratem vyrovnali, když se kuriozně prosadil Hynčík, nicméně Plochý opět trestal na druhé straně. Hradečtí otevřeli více hru, nicméně efekt to mělo spíše opačný. Bohemians dvakrát utekli do brejku, nejdříve se prosadil veterán Vespalec, poté po hezké individuální akci Vohnický. Hosté stačili už jen korigovat výsledek Erbenem, k zisku bodů to však nestačilo.

HC 1972 Rakovník - SK Slavia Praha 1:4 (0:1)
B: Jahoda - Vacek, Kyndl 3x
R: Piardi, Tóth

První poločas a čtvrtina byly od obou týmu dost opatrné, bojovalo se uprostřed hřiště. Slavie byla první, která Vackem otevřela skóre z první šance pražského týmu. Do konce čtvrtiny však bojovný a dobře hrající Rakovník korigoval Jahodou a tak prvních 15 minut skončilo 1-1. Druhá čtvrtina začala v podobném duchu, šťastnější byla Slavia, která navýšila skóre Kyndlem na 1:2. Rakovník poté zahrával několik rohů, bohužel pro ně bez úspěchu. Druhý poločas začal bez dvou hráčů Rakovníka, obě žluté karty ale Slavie nedokázala potrestat. Zápas měl vyrovnaný průběh, ale ke konci Slavia trestala vyloučení domácího gólmana. Kyndl pak v 55. minutě dokonal svůj hattrick. Pro Rakovník vyznívá skóre až příliš krutě, utkání mělo vyrovnaný průběh.

President - HC Hostivař 2:1 (1:1)
B: Brože, Trávník M. - Průcha,
R: Holek, Mejzlík

Utkání začalo ve velikém tempu, aktivnější na úvod byl Hostivař a po kombinaci se přesně trefil Václav Průcha. President se po gólu probral a v aktivitě se Hostivaři vyrovnal. Odměnou bylo vyrovnání ještě v první čtvrtině zápasu zásluhou Jana Brože. Oba týmy nadále předváděli svižný hokej nahoru dolu, ale do poločasu se i přes několik šancí na obou stranách skóre neměnilo. Druhý poločas měl podobný vývoj jako ten první, oba týmy byly nadále velmi aktivní a snažili se útočit. Prosadit se dokázal však už jen President, centr v kruhu tečoval Marek Trávník a balónek se zastavil až v brance. Hostivař ač v oslabení se snažila vyrovnat, ale ani v plném počtu už se jim to nepodařilo a tak President slaví výhru 2:1.

HC 1946 Praga - HC Bolevec 1:0 (1:0)
B: Bodnár
R: Trávník, Troníček

Zápas začal náporem Bolevce, pramenícím z defenzivní taktiky domácí Pragy. Střelci Bolevce však nebyli schopni trefit branku nebo střely bez problémů zneškodnil brankář Neusser. Druhá čtvrtina kopírovala první, jediný rozdíl byl trestný roh Pragy, který proměnil střelou k levé tyči hrající trenér Pragy - Petr Bodnár. Poločas skončil 1:0 pro Pragu. Druhá polovina zápasu se nesla stále ve stejném duchu. Defenzivní blok Pragy a bolevečtí hráči s balónkem na hokejkách. Defenziva Pragy pracovala dobře. Co propadlo za obránce chytil Neusser nebo bolevečtí nedokázali uklidit do branky. Bolevec v posledních 3 minutách zamkl Pragu na své polovině, z nástřelů a rozehrávek v útočné čtvrtině se však gólové radosti nedočkal. Zápas skončil 1:0. Bolevečtí si za předvedenou hru bod za remízu zasloužili, ale nedokázali skórovat.