EXTRALIGA ŽENY 24. 10. 2015

Slavia Praha – Bohemians Praha 4:0 (0:0)
B: Hrachová, Dukátová, Mejzlíková A. 2x
R: Venclová, Kavan M.

První polovina utkání žádné branky nepřinesla. Přes značnou převahu týmu domácích se hráčkám nepodařilo skórovat. V závěru první půle zápasu tým Bohemians ubránil ještě několik trestných rohů.
Do druhé části utkání nastoupila Slavia s jasným cílem strhnout skóre na svoji stranu. V úvodních třech minutách vsítila hned dvě branky. Po zbytek utkaní měly v držení míček Slavistky a hra se odehrávala převážně ve čtvrtině hostujícího týmu Bohemians. O další dvě branky se postarala Adéla Mejzlíková a upravila tak na konečných 4:0.

EXTRALIGA MUŽI 24. 10. 2015

Rakovník – Rača Bratislava 5:2 (3:0)
B: Seeman 2x, Jahoda 2x, Beneš – Romanec, Jelačič
R: Holek, Tóth

Zajímavé utkání, zdálo se, že po prvním poločase bude hotovo. Skóre 3:0 po první půli měli na svědomí hráči Beneš a Seemann, přičemž druhý jmenovaný dal dva góly a ještě neproměnil penaltu. Hosté ze Slovenska se po poločase oklepali z nepovedené první půlky a začali Rakovníku zatápět. Celkem snadno snížili na 3:2. Rakovník tak musel zabrat, aby neztratil vedení a tak v poslední čtvrtině opět předvedl koncentrovaný výkon korunovaný góly kapitána týmu Tomáše Jahody. Rakovník nakonec dokráčel k pohodlnému vítězství 5:2.

President – Bohemians Praha 4:4 (4:2)
B: Bureš, Trávník M., Kouřimský J., Koucký - Železný, Vohnický 2x, Richter
R: Lahoda, Mejzlík

Ve velmi ofenzivně laděném utkání jsme měli možnost vidět v prvním poločase šest branek a také mnoho zákroků tzv. “na hraně”. Hosté se ujali vedení v počátku hned dvakrát, nicméně do šaten šli za dvoubrankového vedení po třech brankách v řadě domácí. Utkání bylo ovlivněno mnoha vyloučeními, za které zejména President pykal v druhém dějství - nakonec ho to stálo dva body. Bohemians stačili vyrovnat i díky nechytatelné bombě narozeninového oslavence Milana Richtera, který nedal šanci jinak dobře chytajícímu Rédrovi. Nakonec se jednalo zřejmě o spravedlivou dělbu bodů.

Praga – Plzeň Litice 1:5 (0:4)
B: Blažek - Niklas 2x, Uhlíř 2x, Kordík,
R: Větrovský, Mejzlík

Předzápasový mlžný opar na hřišti naštěstí rychle zmizel a i díky tomu jsme si mohli na Zeleném pruhu vychutnat velmi kvalitní utkání týmů z horní poloviny tabulky. Skóre otevřel po trestném rohu Nicklas nechytatelnou střelou k tyči. Po dalších třech gólech Litic se do kabin odcházelo v poločase za jasného stavu 0:4 z pohledu Pragy. Následující průběh zápasu nabídl šance na obou stranách, jednu z nich dokázali hráči Pragy dokonce přeměnit v branku. Na víc se však nezmohli, a tak na úplném konci zápasu pečetil vítězství Litic mladý Adam Uhlíř z penalty, i přesto, že se ho zkušený brankář Pragy Neusser snažil notně rozhodit.

Hostivař Praha – Slavia Praha 1:3 (1:1)
B: Landa – Svatoň, Lehovec, Kyndl
R: Holek, Kavan

Zajímavé utkání, které Hostivař začala vysokým presem a zásluhou toho šla již ve 2. minutě do vedení. Backhandovou střelou překonal Hanuse Landa. Slavia se dlouho nemohla dostat do zápasu, a tak udeřila až ve druhé čtvrtině. Signál z rohu zakončil přesně Svatoň. Ani do druhého poločasu nevstoupili hráči Slavie přesvědčivě a hrozila Hostivař, která však nevyužila ani jednou svou šanci. Toto nakonec hráči Slavie potrestali. Nejdříve Lehovec ze hry, poté na konečných 1:3 upravil Kyndl z rohu.

Bolevec – Hradec Králové 2:4 (1:4)
B:
R: Vrkoč, Tóth

Zpočátku vyrovnané utkání hosté překlopili ve svůj prospěch po chybách domácí obrany. Do poločasu hráli hosté s mírnou převahou, po poločase se domácí zlepšili, ale bohužel bez kýženého gólového efektu. Výsledkem je zasloužené vítěztví hostů.

EXTRALIGA MUŽI 25. 10. 2015

Slavia Praha – Rača Bratislava 11:0 (4:0)
B: Babický, Piterák 2x, Kyndl 5x, Hoffmann 2x, Svatoň
R: Podmol, Soukup

Výsledek hovoří za vše. Slavia dala první dvě branky po hrubkách hostující obrany, střelec Kyndl měl vždy dostatek prostoru rozmyslet si střelu. Obrana bratislavských často nechávala svého gólmana čelit i trojnásobné přesile, nutno dodat, že i takovéto útoky končily neúspěšně. Po jasném průběhu slaví Slavia vysokou výhru.