Extraliga ženy

HC 1972 Rakovník – TJ Plzeň Litice 9:0

B: Hanzlová 4x, Kříženecká 2x, Knorová, Hudečková, Polcarová
R: Jahoda, Bouma

Předehrávka 10. kola extraligy žen hraná netradičně v pátek v 18:30 na hřišti v Rakovníku měla poměrně jednoznačný průběh. Rakovnické hráčky již od samého začátku, a následně i po většinu zápasu, kontrolovaly hru a nátlakem nutily své soupeřky k chybám. Litice, složené z části z mladých hráček s jen minimem extraligových zkušeností, měly s hrou Rakovníku problémy, které ústily v řadu chyb, jež Rakovník postupem času zužitkoval v celkem 9 gólů. Svůj potenciál však mladé litické hráčky předvedly, hlavně ve druhém poločase, kdy je o něco uvolněnější Rakovník pustil k několika brejkovým situacím a na určitý čas i k tlaku. Vinou rakovnické gólmanky Šmídové a zejména pak nepřesné střelby však nedokázaly hráčky Litic svou snahu korunovat vstřelením gólu.

TJ Plzeň Litice – HC Hostivař 0:4 (0:4)

B: Neplechová 2x, Brtvová, Staňková
R: Korbel, Pravda

Utkání mezi domácími Liticemi a pražským týmem Hostivaře rozhodly hráčky hostů již v první čtvrtině utkání. Ihned po zahájení utkání se podařilo hostivařskému týmu dostat domácí pod tlak, který byl korunován již ve 3. minutě po hezké kombinaci, když se trefila Brtvová. Domácím se pod tlakem nedařilo kombinovat a často chybovali v rozehrávce. Hráčky Hostivaře hrající v lepší pohodě v počátečním tlaku nepolevily a v 6. a 9. minutě po pěkných kombinančních akcích dále skórovaly (obě branky Neplechová). Poslední branku viděli diváci ve 12. min., kdy se z trestného rohu prosadila Staňková. Po první čtvrtině se hra domácích zlepšila; přes několik dalších příležitostí hostů a ojedinělých brejků domácích se však stav 0 : 4 již do konce utkání neměnil.

SK Slavia Praha B – HC 1972 Rakovník 0:6 (0:2)

B: Hanzlová 4x, Křikavová, Kříženecká
R: Poloprutská, Piardi

Již od počátku utkání byl Rakovník týmem, který zakládal většinu útočných akcí a Slavia B se jim snažila vzdorovat. Přestože zejména v prvních dvou čtvrtinách byla obrana Slavie kompaktní, Rakovníku se podařilo 2x skórovat po individuálních chybách slávistické obrany.Ve druhém poločase se pak projevila lepší fyzická přípravenost Rakovníka a do slávistické branky padly ještě čtyři góly. Velký podíl na z hlediska Rakovníka hladkém průběhu utkání, měla Klára Hanzlová, která skórovala 4x.

HC Bohemians Praha – HC 1946 Praga 0:5

B:
R: Mack, Babická

Za krásného slunečného počasí byly hráčky Pragy povzbuzovány diváky. Utkání probíhalo v klidu, Praga byla lepším týmem po celý zápas. Od větší gólové nadílky zachránila Bohemians skvěle chytající golmanka.

TJ Slavi Hradec Králové – SK Slavia Praha A 0:2

B: Reichlová, Capouchová
R: Šmídová, Machút

Hradecký tým zvolil defenzivní taktiku. Pražká Slavia se snažila útočit, ale příliš se ji nedařilo. Narážela na dobře fungující obranu domacího týmu, a tak se podařilo hráčkám pražské Slavie otevřít skóre až z trestného rohu. Ve druhé půli se hra již převážně odehrávala v obranném kruhu Hradce, ale ke vstřelení gólu ze hry tlak Pražanek nevedl. Nakonec se Capouchové povedlo upravit výsledek zápasu na 0:2 opět z trestného rohu.

Slovensko – TJ Plzeň Litice 1:2 (0:2)

B: Fondrková – Kožíšková, Duchková

V utkání mezi týmem Slovenska (v tomto utkání jako domácí) a Liticemi měly zpočátku navrch hráčky Litic, kterým se podařilo otevřít skóre již v 6. min. z individualni akce Kožíškové. Poté se hra vyrovnala a žádný z týmů neměl vážnější příležitost. Po pauze vstoupily do druhé čtvrtiny opět lépe Litice - po přesném pasu Kamily Doležalové z poloviny hřiště se v kruhu prosadila Duchková. Následovala opět vyrovnaná hra s několika příležitostmi na obou stranach, v třetí čtvrtině však Slovenky zvýšily aktivitu a podařilo se jim dostat litické hráčky pod tlak, jež vyústil ve 45.min. v kontaktní branku pohotově dorážející Fondrkové. Závěrečnému náporu hráček Slovenska ale litické ženy dokázaly odolat, a tak se již skóre neměnilo.

Extraliga muži

HC 1970 Bolevec – TJ Plzeň Litice 0:7

B: Nocar 2x, Nyklas 2x, Koryťák 2x, Bárta
R: Vrkoč, Pravda

Zápas, ve kterém od začátku hráli aktivněji hosté z Litic se rozhodl až v poslední čtvrtině zápasu, kdy hosté čtyřikrát skórovali. Před dvaceti diváky se hrálo čisťě bez karet.

President – HC 1972 Rakovník 1:3 (1:2)

B: Trávník - Jahoda, Procházka 2x
R: Holek, Tóth

Vyrovnané utkání,  kde bylo k vidění mnoho šancí na obou stranách. Skóre otevřel z rohuTomáš Jahoda. Vyrovnání zařídil Jiří Trávník po centru z levé strany. Do konce poločasu se ale znovu radoval Rakovník, když nakonec vítězný gól vstřelil Procházka. Ten samý hráč navýšil ještě ve druhém poločase na konečných 1:3.

HC 1946 Praga – HC Bohemians Praha 1:6 (1:2)

B: Schreyer – Vohnický 2x, Plochý 2x, Železný, Peřinka
R: Zgraja, Tóth

Oba týmy začaly ve vysokém tempu. Avšak agresivnější byl tým Bohemky. Skóre otevřel Tomáš Vohnický z trestného rohu. Na konci první čtvrtiny se dokázal uvolnit hráč týmu Praga a po dobře adresované nahrávce srovnal 1:1. Poločas skončil 1:2 pro klokany. Zbytek zápasu se odehrával spíše na polovině domácích a o tom také svědčí výsledek 1:6.

HC Hostivař – TJ Slavia Hradec Králové 1:2 (0:1)

B: Hynčík,  - Pauer

Velmi pohledný zápas v dobrém tempu. Skore otevřel Tomáš Hyncik. Ve druhém poločase po rychlém protiútoku zvýšil Hradec na 2:0. Poslední změnu skóre obstaral kapitán domácích Tomáš Pauer v 58. minutě. Hradec už si ale zápas pohlídal a zvítězil tak 2:1.