A - Slavia Hradec Králové – HC 1946 Praga 0:1 (0:1)
R: Podmol, Piardi

A – TJ Mnichovice – SK Slavia Praha 2:4 (1:2)
B: Fousková 2x - Srnová 3x, Reinosová
R: Šmídová, Venclovská

Tým Slavie přijel do Mnichovic ve značně omlazené sestavě, chyběly opory sestry Mejzlíkovy a také obávaná útočnice Adéla Bížová. Začátek zápasu byl proto provázen mírnou nervozitou a nepřesnostmi ze strany hostujícího celku. Naopak domácí hýřily chutí do hry a spoléhaly na rychlé protiútoky. Zaslouženě se ujaly vedení, když nestárnoucí Lenka Fousková doběhla dlouhý pas u autové čáry a osamocena před slávistickou brankářkou neomylně zakončila. Slávistky, nezvyklé z domácí soutěže na takový vývoj zápasu, zvýšila tempo a nasazení, proto na sebe vyrovnání nenechalo dlouho čekat a dorážkou z trestného rohu vyrovnala Srnová. Ještě před poločasem se podařilo stejné hráčce přesně umístěnou střelou k tyči upravit poločasový výsledek na 2:1. V druhé půli se projevila větší fyzická připravenost hostujících, a tak došlo k navýšení skóre o další dva góly. Domácí zaslouží pochvalu za bojovný výkon, který před koncem zápasu přinesl ovoce v podobně druhého gólu, který opět vsítila z trestného rohu Fousková.

B – Slovensko – HC Hostivař  2:2 (1:1)
R: Tóth, Lahoda

Jednalo se o celkem vyrovnané utkání, kdy Hostivař neproměnila své akce a Slovensko je následně trestalo. Závěrečný nápor Hostivaře přinesl remízu.
Utkání začalo pro Hostivař výborně, z nařízené penalty již ve 13. minutě skórovala. Pak ale otěže zápasu převzalo Slovensko, alespoň po gólové stránce. Rychle vstřelilo dvě branky a otočilo vývoj zápasu. Posledních 15 minut patřilo Hostivaři, která díky tlaku na branku soupeřek dokázala skórovat a vybojovat remízu 2:2.

EXTRALIGA ŽENY 4. 10. 2015

TJ Litice Plzeň – HC 1972 Rakovník 0:13 (0:7)
B: Kříženecká 4x, Hanzlová 4x, Matoušková V. 2x, Polcarová B., Hudečková,  Kopřivová V.
R: Vrkoč, Kordík

Jednoznačné utkání s gólem v první minutě a symbolicky v poslední minutě z dohrávaného rohu. Hráčky Rakovníka měly celé utkání výraznou převahu, kterou přetavily ve vysoké vítězství.

EXTRALIGA MUŽI 3. 10. 2015

HC Hostivař – HC 1946 Praga 0:1 (0:0)
R: Tóth, Kavan

SK Slavia Praha – President 6:1 (5:1)
B: Vacek 2x, Babický 2x, Kyndl, Hanus – Trávník M.
R: Mejzlík, Větrovský

Rychlé utkání, které mělo svou kvalitu zejména v prvním poločase. To Slavia předváděla svižný hokej, který snesl přísnější kritéria. Po vstřelení šesté branky tři minuty po vstupu do druhého dějství však hra sklouzla do průměru extraligy. Presidentu nechť slouží ke cti, že se snažil o kombinační hru a pouze nebořil.

Slavia Hardec Králové – HC 1972 Rakovník 2:4 (0:0)
B: Machút, Krýsl – Jahoda 2X, Seemann M., Bouma D.

Oboustranně vyrovnané utkání, kdy se skóre změnilo až v druhé půli. Skóre za hosty otevřel Jahoda. Domácí pak po pěti minutách dvěma slepenými brankami skóre otočili. Nejprve z penalty Machút a 2 minuty po něm po TR Krýsl. Minutu před koncem 3. čtvrtiny srovnal Bouma. K další změně skóre došlo už pouze zásluhou hostů.

TJ Litice Plzeň – Bohemians Praha 1:2 (1:1)
B: Bárta – Vespalec, Plochý
R: Holek, Korbel

Fyzicky hrané utkání, které svým nábojem muselo strhnout početnou diváckou kulisu. V zápase, ve kterém mohl zvítězit každý z obou celků, zářili zejména oba brankaři. Vychytali několik jasných příležitostí a zejména díky jim mohli přihlížející vidět pouze tři branky. Hosté šli v úvodu utkání do vedení díky Vespalcovi, domácí vyrovnali po závaru před Větrovského svatyní díky Bártovi. V druhém poločase se prosadili z mnoha šancí pouze hosté z původně špatně chyceného trestného rohu. Body tak cestují do Prahy.