EXTRALIGA ŽENY 17. 10. 2015

A - Bohemians Praha  - TJ Mnichovice 0:2 (0:0)
B: Hoštičková, Pažitková
R: Venclová, Šmídová

Jednalo se o vyrovnané utkání, ve kterém byly nakonec úspěšnější hráčky Mnichovic. Opět se jim dařilo proměnit rychlé protiútoky, které začínají být jejich silná zbraň.

A - HC 1946 Praga - SK Slavia Praha 2:1 (1:0)
B: Laciná, Paterson, Dukátová

Po dlouhé době se odehrálo divácky atraktivní utkání, které nepostrádalo tempo a nasazení. Domácímu týmu Pragovky pomohl návrat hráček Laciné a Decsyové z angažmá v Německu, kdy především prvně jmenovanou bylo v záloze velmi těžké zastavit. Hráčky Pragovky se ujaly vedení již ve 4. minutě zápasu, kdy se slávistické obránkyni podařilo nešťastně tečovat nahrávku Laciné do vlastní branky. Následně se hrálo "nahoru-dolů" a nebyla nouze o gólové šance. Družstvu Slavie se podařilo v poslední čtvrtině vyrovnat dorážkou Dukátové, ale opora Pragovky Karolína Paterson několik minut poté, přesně umístěnou střelou k tyči, zvrátila vítězství na stranu svého týmu.

B - HC 1972 Rakovník – HC Hostivař 1:3 ()
B: Polcarová Z. – Jelenová, Patová, Brtvová
R: Sklenka, Hupcej

V poslední době suverénní hráčky Rakovníka měly v sobotu slabší den a podlehly důrazně hrajícím soupeřkám z Prahy. Hostivař byla mnohem aktivnější v napádání a důraznější v soubojích. Rakovníku chyběly tři hráčky základní sestavy a bylo to znát hlavně na obranné činnosti, všechny branky padly po nedůsledném obsazení protihráček v obranném kruhu.

B - SK Slavia Praha –  Slovensko 2:0 (2:0)
B: Babická H. 2x
R: Tóth, Rybáček

EXTRALIGA ŽENY 18. 10. 2015

TJ Mnichovice – Slavia Hradec Králové 1:0 (1:0)
B: Hoštičková
R: Podmol

V úvodu utkání trefila vítězství domácím kapitánka Hoštičková. Hostující tým přes dobře organizovanou obranu nedokázal najít recept na změnu skóre. Domácí hráčky ve zbytku utkání hrozily z brejků, které težily z nepřesností Hradeckých hráček.

EXTRALIGA MUŽI 17. 10. 2015

TJ Litice Plzeň  – President 6:0 (2:0)
B: Kordík 5x, Niklas 1x
R: Korbel,

První čtrvrtina velmi vyrovnaná s šancemi na obou stranách, avšak bez branek. Ve druhé čtvrtině se gólově prosadili domácí, konkrétně Jakub Kordík. Ve 23. min. skoroval ze hry. Ve 30. min se trefil  stejný hráč pohotovou dorážkou.
Po změně stran se okamžitě zorientovali domácí a po dlouhé puši R. Nicklase zvyšoval už na 3:0 opět J. Kordík.
Následovala opět vyrovnaná hra se šancemi na obou stranách, příležitosti hostů však likvidoval velmi dobře hrající brankář domácích Tomáš Nečas, kterému po jedné střele hostů pomohlo i břevno.
Skóre se neměnilo až do 55. minuty, kdy se prosadili opět domácí gólem z TR, střelou pušem R. Nicklase. Po 2 minutách následovala po rozehrávce před obrannou čtvrtinou hostů rychlá kombinační akce domácích a J. Kordík zvýšil již na 5:0.  Stejný hráč pak upravil v 57. min na konečných 6:0 pro domácí.

Bohemians Praha  – HC 1972 Rakovník 6:0 (4:0)
B: Plochý 2x, Vohnický 2x, Vudmaska, Haman
R: Holek

Zápas rozhodli hráči Bohemians už v první čtvrtině, kterou vyhráli 4:0, i přes 2 vyloučení v této části. Ve druhé čtvrtině se hra uklidnila a tak poločas skončil 4:0. Po poločase se začalo přiostřovat, to vyústilo v penaltu pro Bohemians, kterou proměnil Vohnický - jediný střelec druhého poločasu. Ve čtvrté čtvrtině tedy Vohnický přidal ještě jeden gól a stanovil tak finální skóre na 6:0.

Slavia Hradec Králové – HC 1946 Praga 1:1 (1:1)
B: Machút - Novotný
R: Podmol

Hosté se dostali do vedení hned ve druhé minutě, kdy po nepřesnostech a nedorozumění domácích ve vlastním kruhu skóroval Petr Novotný. Po deseti minutách vyrovnal z TR Machút. Další branky následně nepadly i zásluhou nedisciplinovaností hostů.

SK Slavia Praha  – HC Bolevec 11:0 (4:0)