Extraliga ženy

 Extraliga ženy 2018/19 Z V R P + - B
1.Rakovník641120813
2.Hostivař541013413
3.Praga641116813
4.Hradec6222568
5.Slavia621315117
6.Litice612315175
7.Bohemians61144244
8.Slavia B50144141
Soubor:
přehled_střelců_extraliga_ženy.doc
Popis:
přehled střelkyň
Formát:
doc
Velikost:
11kB
Soubor:
přehled_výsledků_extraliga_ženy.doc
Popis:
přehled výsledků se střelci
Formát:
doc
Velikost:
29kB
Datum a časDomácíHostéMísto utkáníSoutěžVýsledek
8.9.2018 (sobota) 09:00 Rakovník LiticeExtraliga ženy4:2
8.9.2018 (sobota) 09:30 Slavia BohemiansExtraliga ženy8:1
8.9.2018 (sobota) 10:30 Hradec Králové PragaExtraliga ženy0:0
15.9.2018 (sobota) 12:30 Slavia RakovníkExtraliga ženy3:2
15.9.2018 (sobota) 14:00 Bohemians PragaExtraliga ženy0:4
15.9.2018 (sobota) 14:15 Slavia B HradecExtraliga ženy0:1
15.9.2018 (sobota) 15:00 Hostivař LiticeExtraliga ženy5:2
22.9.2018 (sobota) 10:00 Rakovník BohemiansExtraliga ženy7:0
22.9.2018 (sobota) 13:00 Praga Slavia BExtraliga ženy3:1
29.9.2018 (sobota) 18:00 Hradec LiticeExtraliga ženy1:1
6.10.2018 (sobota) 09:00 Bohemians Slavia BExtraliga ženy1:0
6.10.2018 (sobota) 09:30 Rakovník HostivařExtraliga ženy1:1
6.10.2018 (sobota) 12:30 Slavia HradecExtraliga ženy1:2
6.10.2018 (sobota) 15:00 Praga LiticeExtraliga ženy4:1
13.10.2018 (sobota) 10:00 Hradec RakovníkExtraliga ženy0:1
13.10.2018 (sobota) 10:45 Slavia B LiticeExtraliga ženy1:7
13.10.2018 (sobota) 12:00 Hostivař BohemiansExtraliga ženy3:0
13.10.2018 (sobota) 13:00 Praga SlaviaExtraliga ženy3:1
18.10.2018 (čtvrtek) 19:30 Slavia Slavia BExtraliga ženy2:2
20.10.2018 (sobota) 09:00 Bohemians LiticeExtraliga ženy2:2
20.10.2018 (sobota) 09:00 Rakovník PragaExtraliga ženy5:2
20.10.2018 (sobota) 12:00 Hostivař HradecExtraliga ženy3:1
pozemnihokej.cz > Rozlosování > Extraliga ženy