Extraliga ženy

 Extraliga ženy 2018/19 Z V R P + - B
1.Hostivař972023723
2.Rakovník8521281117
3.Praga852119917
4.Slavia8413271313
5.Hradec93248911
6.Litice813420246
7.Bohemians81164354
8.Slavia B80176271
Soubor:
přehled_střelců_extraliga_ženy.doc
Popis:
přehled střelkyň
Formát:
doc
Velikost:
14kB
Soubor:
přehled_výsledků_extraliga_ženy.doc
Popis:
přehled výsledků se střelci
Formát:
doc
Velikost:
30kB
Datum a časDomácíHostéMísto utkáníSoutěžVýsledek
8.9.2018 (sobota) 09:00 Rakovník LiticeExtraliga ženy4:2
8.9.2018 (sobota) 09:30 Slavia BohemiansExtraliga ženy8:1
8.9.2018 (sobota) 10:30 Hradec Králové PragaExtraliga ženy0:0
15.9.2018 (sobota) 12:30 Slavia RakovníkExtraliga ženy3:2
15.9.2018 (sobota) 14:00 Bohemians PragaExtraliga ženy0:4
15.9.2018 (sobota) 14:15 Slavia B HradecExtraliga ženy0:1
15.9.2018 (sobota) 15:00 Hostivař LiticeExtraliga ženy5:2
22.9.2018 (sobota) 10:00 Rakovník BohemiansExtraliga ženy7:0
22.9.2018 (sobota) 13:00 Praga Slavia BExtraliga ženy3:1
29.9.2018 (sobota) 18:00 Hradec LiticeExtraliga ženy1:1
6.10.2018 (sobota) 09:00 Bohemians Slavia BExtraliga ženy1:0
6.10.2018 (sobota) 09:30 Rakovník HostivařExtraliga ženy1:1
6.10.2018 (sobota) 12:30 Slavia HradecExtraliga ženy1:2
6.10.2018 (sobota) 15:00 Praga LiticeExtraliga ženy4:1
13.10.2018 (sobota) 10:00 Hradec RakovníkExtraliga ženy0:1
13.10.2018 (sobota) 10:45 Slavia B LiticeExtraliga ženy1:7
13.10.2018 (sobota) 12:00 Hostivař BohemiansExtraliga ženy3:0
13.10.2018 (sobota) 13:00 Praga SlaviaExtraliga ženy3:1
18.10.2018 (čtvrtek) 19:30 Slavia Slavia BExtraliga ženy2:2
20.10.2018 (sobota) 09:00 Bohemians LiticeExtraliga ženy2:2
20.10.2018 (sobota) 09:00 Rakovník PragaExtraliga ženy5:2
20.10.2018 (sobota) 12:00 Hostivař HradecExtraliga ženy3:1
30.3.2019 (sobota) 12:00 Hostivař Slavia BExtraliga ženy4:1
6.4.2019 (sobota) 11:00 Hradec BohemiansExtraliga ženy3:0
6.4.2019 (sobota) 13:00 Praga HostivařExtraliga ženy1:1
6.4.2019 (sobota) 13:00 Slavia B RakovníkExtraliga ženy0:5
6.4.2019 (sobota) 13:00 Litice SlaviaExtraliga ženy2:4
7.4.2019 (neděle) 11:00 Hradec HostivařExtraliga ženy0:1
13.4.2019 (sobota) 09:00 Praga HradecExtraliga ženy2:0
13.4.2019 (sobota) 11:00 Bohemians SlaviaExtraliga ženy0:8
13.4.2019 (sobota) 13:00 Litice RakovníkExtraliga ženy3:3
13.4.2019 (sobota) 15:00 Slavia B HostivařExtraliga ženy1:4
27.4.2019 (sobota) 10:00 Hradec Slavia BExtraliga ženy
27.4.2019 (sobota) 12:00 Hostivař LiticeExtraliga ženy
27.4.2019 (sobota) 13:00 Praga BohemiansExtraliga ženy
27.4.2019 (sobota) 16:00 Rakovník SlaviaExtraliga ženy
1.5.2019 (středa) 09:00 Bohemians RakovníkExtraliga ženy
1.5.2019 (středa) 12:00 Litice HradecExtraliga ženy
1.5.2019 (středa) 13:00 Slavia HostivařExtraliga ženy
1.5.2019 (středa) 15:00 Slavia B PragaExtraliga ženy
8.5.2019 (středa) 11:00 Hradec SlaviaExtraliga ženy
8.5.2019 (středa) 12:00 Litice PragaExtraliga ženy
8.5.2019 (středa) 15:00 Slavia B BohemiansExtraliga ženy
8.5.2019 (středa) 18:00 Hostivař RakovníkExtraliga ženy
11.5.2019 (sobota) 09:00 Bohemians HostivařExtraliga ženy
11.5.2019 (sobota) 10:00 Rakovník HradecExtraliga ženy
11.5.2019 (sobota) 13:00 Slavia PragaExtraliga ženy
11.5.2019 (sobota) 13:00 Litice Slavia BExtraliga ženy
17.5.2019 (pátek) 18:30 Hostivař PragaExtraliga ženy
18.5.2019 (sobota) 13:00 Litice BohemiansExtraliga ženy
18.5.2019 (sobota) 13:00 Slavia B SlaviaExtraliga ženy
18.5.2019 (sobota) 13:00 Praga RakovníkExtraliga ženy
25.5.2019 (sobota) 09:00 Bohemians HradecExtraliga ženy
25.5.2019 (sobota) 10:00 Rakovník Slavia BExtraliga ženy
25.5.2019 (sobota) 13:00 Slavia LiticeExtraliga ženy
pozemnihokej.cz > Rozlosování > Extraliga ženy