FIH World League - Kdo bude stát v cestě českým reprezentantům?

30.3.2012

Praha - Jak jsme Vás již informovali, Praha se stane dějištěm první fáze premiérového ročníku Světové ligy. Pojďme si samotný pražský turnaj představit.

Od 14. do 19.srpna 2012 se v Praze uskuteční World League - Round 1. A to jak mužská, tak i ženská složka. Oba turnaje budou mít pět účastníků, na každý z týmů tak čekají v rozmezí šesti dnů čtyři důležité zápasy.

Ženy, v současnosti až 37.tým světového žebříčku, budou mít za své soupeřky nebezpečné Skotsko /FIH - 18./, dále pak halové evropské vicemistryně z Běloruska /22./, Litvu /34./ a Bulharsko /44./. Postupový klíč je vcelku přívětivý - do druhé fáze, která se bude konat na přelomu února a března 2013, postoupí tři nejlepší celky. Ty se budou moci těšit na cestu do Indie, Jižní Afriky nebo Azerbajdžánu.

Zato muže čeká poněkud těžší oříšek. Budou sice nastupovat do své skupiny jako 23.celek světa, tudíž druhý nejvýše postavený tým pražského turnaje, nicméně postup si z pěti zúčastněných zajistí pouze dva nejlepší. V cestě jim budou stát Poláci /19./, nevyzpytatelní Ukrajinci /29./ a dva méně kousaví soupeři - Litva a Bulharsko. Uvidíme tedy, kdo si vybojuje právo účasti v druhé fázi, kterou budou hostit v Paříži, Dillí nebo v Moskvě. 

připravil Jakub Mejzlík

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace ženy > FIH World League - Kdo bude stát v cestě českým reprezentantům?
Loading...

Reprezentace ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Reprezentace ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...