Finále ligy je zde!

26.6.2014

Praha - Dlouho očekávané vyvrcholení hokejové ligy je zde. V sobotu se v Edenu ve 14 hodin střetnou týmy Slavie a Rakovníka.

Po nervydrásajících nedělních semifinále je jasné, že finále si zahrají po roce opět Slávisté a po odmlce také hráči Rakovníka. Sešívaní v druhém semifinále nedali šanci Hradci Králové a postoupili po dvou výhrách. Zato Rakovničtí to udělali svým příznivcům trochu více adrenalinové. S Bohemians nejprve v druhém utkání prohráli a následně se o druhý rozhodující bod porvali v prodloužení a nájezdech. Tam byli v osmé sérii štastnější a podívají se díky tomu do finále.

To se uskuteční v pražském Edenu od 14 hodin a bude to souboj nejen o titul, ale také o účast v nejprestižnější evropské soutěži /vyjma EHL/ - Club Trophy. Tam postoupí vítěz duelu. Pokud by titul slavili Slávisté, tak by český hokej zastupoval v Club Challenge tým Bohemians. Zápahs budou řídit rozhodčí Toth a Trávník.

Facebookový profil Finále najdete zde. Kromě šťavnatého hokeje se můžete připravit i na vyhlášené domácí burgery z pozemkářské restaurace. Přijďte ochutnat a spojte příjemné s užitečným!

Semifinále:

Slavia Praha - Slavia Hradec Králové 6:3, na utkání 2:0
Bohemians Praha - HC Rakovník - 5:3, rozhodující nájezdy 3:4 - na utkání 1:2

Finále:

SK Slavia Praha - HC 1972 Rakovník - sobota 14:00, hřiště Eden, Praha


Ženy:

Slavia Praha - HC Praga  3:3

V neděli se prakticky rozhodlo o titulu pro pražskou Slavii. V utkání s Pragou, kdy se skore přelévalo ze strany na stranu, se hráčky rozešly nerozhodně. To však sešívaným hráčkám stačilo k udržení tříbodového náskoku v čele tabulky a vzhledem k tomu, že jim do konce sezony zbývá odehrát dvě utkání, kdežto Pragovačkám pouze jedno, stačí jim k jistotě titulu pouhý bod. Třetí místo si s předstihem zajistil tým Rakovníka. 

Pátek:

Slavia Praha - Slavia Hradec Králové - 17:00

Sobota:

HC Praga - Hostivař - 11:00
Rakovník - Slavia Praha - 10:00

Neděle:

Rakovník - Hostivař - 12:00

-jam-

pozemnihokej.cz > Soutěže > Články > Extraliga muži > Finále ligy je zde!

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...