Finále muži: HC1972 Rakovník - HC Bohemians Praha 3:8 (0:1)

7.2.2016

Praha - 7. 2. hala Podvinný Mlýn, FINAL FOUR

Finále mužů začalo ve svižném tempu, když hned po minutě a půl zahrával tým Bohemians trestný roh. Stav se zatím neměnil. Branku pro Bohemians vsítil až Jan Železný. Strany se tak měnily za stavu 0:1. Ve druhé půli vlétli do zápasu dobře hráči Bohemians. Byl to kanonýr Lukáš Plochý, který navýšil skóre na 0:3. Oba góly padly v rychlém sledu. Rakovníku jakoby v tuto chvíli chyběly síly. Bohemians rychle navýšili na 0:5. Až nyní se dokázali prosadit také hráči Rakovníka, když Dan Skála snížil na 1:5. Bleskovou odpověď však měl Lukáš Plochý, který zvýšil na 1:6. Rakovník však nesložil své zbraně a již při hře powerplay dokázal snížit z trestného rohu na 2:6. Z dalšího trestného rohu snížil velezkušený Josef Dašek na 3:6. V posledních třiceti vteřinách to však byli hráči Bohemians, kteří dvěma rychlými brankami do prázdné brány upravili na konečných 3:8.

R: Soukup, Tóth

pozemnihokej.cz > Akce > Final four hala > 2016 > Finále muži: HC1972 Rakovník - HC Bohemians Praha 3:8 (0:1)