Finále žen: HC 1946 Praga - SK Slavia Praha 0:1 (0:0)

7.2.2016

Praha - 7. 2. hala Podvinný Mlýn, FINAL FOUR

Prvních pět minut finálového zápasu bylo ve znamení vzájemného oťukávání, nebyla k vidění žádná vážnější šance. Na palubovce se rozhořel boj o každý metr, branka však nepadla. Skóre se neměnilo ani po trestném rohu Slavie a střele Adély Mejzlíkové. Strany se měnily za nerozhodného stavu 0:0. Druhá půle pokračovala stejně. Trvalo ještě čtyři minuty než padl další gól, jeho střelkyní byla Nikola Hrachová a strhla tak vedení na slávistickou stranu. Praga tak byla nucena zvýšit tempo a my byli svědky vyhroceného utkání. Ještě šest minut před koncem hájila Slavia tenké vedení 0:1. Hráčky Pragy ve snaze vyrovnat sáhly po variantě hry bez brankářky. Ani to jim však nepřineslo kýžené ovoce v podobě vyrovnání a hráčky Slavie Praha tak získávají další titul.

B: 7 Hrachová Nikol
R:Kavanová, Babická

pozemnihokej.cz > Akce > Final four hala > 2016 > Finále žen: HC 1946 Praga - SK Slavia Praha 0:1 (0:0)