Gonzalo Peillat v Hokeji na zemi!

29.6.2017

Nové vydání: olympijský vítěz z Ria Gonzalo Peillat, poslední zápas Jiřího Trávníka, gólmanka reprezentace Barbora Čecháková nebo extraligové Final Four.

Kromě radosti z vysvědčení pro vás máme na konci školního roku zbrusu nové vydání Hokeje na zemi. A rozhodně je na co se dívat:

·        V německém Mannheimu jsme pořídili exkluzívní rozhovor s nejlepším střelcem posledního MS i posledních olympijských her, argentinským zlatým mužem z Ria a klubovým spoluhráčem Tomáše Procházky Gonzalem Peillatem, a to ve španělštině!

·        Byli jsme na Final Four české extraligy, kde se kromě medailí pro nejlepší české kluby sezony udílelo také ocenění pro nejlepší hráče roku 2016 – máme jejich ohlasy!

·        Nechyběli jsme na události měsíce: Legendární srdce Presidenta Jiří Trávník ukončil kariéru, a to v neuvěřitelných 56 letech! Ptali jsme se, jak zápas prožíval on nebo jeho syn Marek, víme, proč vydržel tak dlouho, i co bude dělat dál.

·        Bez pevné obrany české reprezentantky na ME v Amsterdamu sotva mohou uspět. A největší tlak bude na brankářku. V Mnichově jsme natáčeli s hlavní adeptkou na roli jedničky Barborou Čechákovou.

·        A na Letišti Václava Havla jsme byli svědky přivítání hokejistek Slavie, které na PMEZ v Litvě postoupily do Trophy, tedy mezi šestnáct nejlepších klubů Evropy!

Televizní premiéra šestého dílu v roce 2017 je na programu ČT sport v pátek 30. 6. v 16:50, kromě toho má magazín dvě reprízy: v pondělí 3. července v 13:20 a v pátek 7. 7. v 13:00.

Jako vždy můžete tento díl i všechny předcházející vidět na ivysílání ČT pod tímto odkazem:

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10552610198-hokej-na-zemi/

 

Přejeme dobrou zábavu a povedené léto!

 

 

Michal Dimitrov a Martin Hoffmann

pozemnihokej.cz > ČSPH > Články > Gonzalo Peillat v Hokeji na zemi!

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...