Gratulace U18

23.7.2013

Chtěl jsem využít této příležitosti a pogratulovat U18 klukům k velkému úspěchu během ME. První místo a postup byl zasloužený a můžete být na sebe hrdí, jak jste hráli.

Pevně věřím, že tento úspěch navíc chutná a že každý bude individuálně a týmově pracovat dál na dalších úspeších v budoucích letech. Tomáš Babický, Mirek Ludvík a celý realizační tým - patří vám velké poděkování. Užijte si moment slávy!

Velké poděkování patří i komisi OTA, která se pod vedením Martina Hanuse, Jiřího Huptycha a dalších dobrovolníků, starala o organizaci tohoto důležitého turnaje. Od evropské federace jsem zrovna dostal pozitivní hodnocení. Věřím, že jsem osobně poděkoval každému dobrovolníkovi, který pomáhal, ale když ne, děkuji mnohokrát! Moc si vaší práce vážím, bez vás nejsme schopni tyto turnaje organizovat.

Holky v Santander dosáhly 5tého místa a tím zabezpečily, že zůstanou v B divizi. Věřím, že to byl pro vás inspirativní a motivační turnaj s možností hrát proti zemím jako Španělsko a Skotsko.

Jelikož jsem tam nebyl, tak nemohu komentovat utkání, ale věřím, že každý si odnáší zkušenosti do dalších zápasů a turnajů.

Všem ještě jednou děkuji!

 

Gino

pozemnihokej.cz > ČSPH > Články > Ostatní > Gratulace U18

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...