Gratulace ženám k postupu do B divize

28.7.2013

Tohle léto mne začíná bavit!

Po velkém úspěchu kluků U18 v Praze jste určitě slyšeli o postupu našeho ženského družstva, které v pátek vybojovalo stříbrné medaile a postup do B divize na ME v Aténách. 

Ano věřím, že naše týmy patří venku mezi silné B týmy, ale místo ironického " no dobrý, že postoupily, ale byla by ostuda kdyby nepostoupily!" které slýchám, myslím, že si tým zaslouží velkou gratulaci a pochvalu. Přát ostatním jen a jen to nejlepší není pro lidi stále jednoduché, ale podporujme naše týmy v dobrých i zlých časech. Jen tak vytvoříme dobré prostředí pro budoucí generace.

Holky a realizační týme, hodně lidí očekávalo, že postoupíte, i já, ale vím, že všechno nepřijde automaticky a za tímto úspěchem stojí hodně práce a úsilí. Dokázali jste to a můžete být na sebe hrdí. Snažil jsem se vymyslet hodně vět, kterými bych popsal to, co jste dokázali, ale budu citovat Jakuba Mejzlíka, protože cítím, že to vystihl naprosto přesně: " Sám jsem cítil, jak po zápase ze všech spadnulo velké břemeno, které si za sebou holky i realizační tým táhnuli šest let. Pevně věřím, že se tím nastartovala další úspěšná éra v ženském pozemním hokeji. Teď už se bude hrát líp - nebudeme totiž hrát s nálepkou "C divize". Takže postup oslavit a pokračovat v započaté cestě...! "

Nyní máme před sebou ještě ME mužů v Belgii, budou hrát proti nejsilnějším týmům světa. Poslední přípravy budou probíhat v Neměcku a 17.8. hrají muži první zápas proti Španělsku. Přeji našim mužům mnoho úspěchů. Nebude to nic jednoduchého, ale vím, že si tým stanovil jasné cíle, které jak doufám, se splní. Přijdu se podívat na první zápas osobně a moc se na to těším.

I začátek přístího roku slibuje krásné sportovní momenty. V lednu organizujeme ženské Mistrovství Evropy v halovém hokeji divize A, muži jedou do Rakouska. Jak jistě víte, oba týmy hrají nejvyšší evropskou skupinu proti zemím jako je Holandsko, Německo, Rusko atd. ME žen se koná od 24.1. do 26.1. 2014 v Praze, ME mužu se koná od 17.1. do 19.1. 2014 ve Vídni

Doufám, že přijdete fandit, protože můžete na živo vidět hráče, které vidíte jen v televizi.

Přeji hezký zbytek léta,

Gino

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace ženy > Gratulace ženám k postupu do B divize
Loading...

Reprezentace ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Reprezentace ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...