Halová část 2017/18 je u konce

20.2.2018

SK Slavia Praha slaví double, HC President a HC Bohemians Praha se vrací do elitní soutěže!

Extraliga žen znala svého vítěze již několik kol před koncem ligy. SK Slavia Praha obhájila loňský titul s přehledem a poslední kolo pro ni bylo jen symbolické. Naopak až do posledního kola se čekalo na obsazení dalších dvou medailových příček. Nakonec 2. místo obhájil HC 1972 Rakovník a bronz brala SK Slavia Hradec Králové. Z posledního místa do první ligy sestupují TJ Plzeň-Litice. (celou tabulku najdete zde)

Extraligu mužů letos vyhrála také SK Slavia Praha, a tak červenobílí přidali další double do sbírky. Druhé místo obsadil HC 1972 Rakovník, kterému na letošního mistra scházel jediný bod. Třetí místo vybojovala HC Bohemians Praha. Do 1. ligy sestupuje SK Slavia Hradec Králové. (více zde)

V prvních ligách hrají týmy o postup do elitní divize. Letos slaví první místo a tedy postup ženy HC Bohemians Praha. V mužské soutěži postupuje HC President z druhého místa v tabulce. První TJ Plzeň-Litice B do extraligy postoupit nemohli, jelikož se v jedné lize nesměji potkat dva týmy stejného klubu. (tabulka žen, tabulka mužů)

Minulý víkend odehráli muži SK Slavia Praha Evropský pohár. Vybojovali 1. místo, a tak postupují do druhé nejvyšší divize, gratulujeme. . 

Ženský tým SK Slavia Praha nakonec skončil na 3. místě a jen o kousek jim tak utekl postup do pohárové A divize. I přesto gratulujeme ke skvělým výkonům.

Kategorie mladších žáků se v hale dělí na Venkov a Prahu. Mezi mimopražskými týmy zvítězili Litice A, druhý byl Rakovník a třetí Kadaň chlapci. Soutěže pražských mladších žáků a mladších žákyň budou dohrány až 3.3., stejně tak Pražsky mix U10 dohrává poslední kolo až 3.3. Více čtěte na www.psph.cz, Pražský svaz pozemního hokeje spravuje halové soutěže mladších kategorií.

V dorosteneckých soutěžích vyhrály mezi dívkami slávisky, které se umístily před Hostivaří a Rakovníkem. Poslední skončila HC 1946 Praga. Titul mezi chlapci slaví dorostenci HC Mnichovice, druhá skončila SK Slavia Praha a třetí Litice A.

Starší žáci mají soutěž rozdělenou na čtyři skupiny. Skupinu A ovládl Rakovník před Slavií a Presidentem, Skupinu B vyhrála HC Hostivař, druzí skončila HC Bohemians a třetí HC Mnichovice. Ve skupině C slavili titul hráči SK Slavia Praha před HC Hostivař a Rakovníkem. A v poslední D skupině zvítězili Litice A před Pragou a Liticemi B.

Starší žákyně to měly na vršku tabulky velice těsné. Nakonec titul slavila HC Bohemians před HC 1946 Praga. Třetí místo pak vybojoval Rakovník.

Veronika Decsyová

pozemnihokej.cz > Soutěže > Články > Halová část 2017/18 je u konce

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...