HC 1946 Praga

31.5.2017 Klubové poháry 2016/17

Od 2. do 5. 6. sehrají čtyři české kluby pohár mistrů. Loňští mistři SK Slavia Praha ženy a muži, ženy HC 1946 Praga a muži TJ Plzeň Litice. více

4.1.2017 Smuteční oznámení

V tichém zármutku oznamujeme, že odešel pan Ludvík Marek ve věku 77 let. Poslední rozloučení bude 10.1. 2017 od 14:40 v malé obřadní síni krematoria Praha - Strašnice.  více

26.10.2016 Hockeyween Cup 2010

Poslední podzimní venkovní turnaj mládežnických kategorií, který se konal v neděli 23. října. Turnaj sehrály kategorie U9 Benjamínci a U11 Přípravka.

Neformální název turnaje HOCKEYWEEN CUP se ponesl v duchu haloweenských oslav. Soubežně s turnajem probíhal "Hockeyween". Pro děti byly připraveny soutěže, kreativní koutek, malování na obličej, tombola a mnoho dobrot. Cílem bylo společné zakončení podzimní části sezóny. více

21.10.2015 HOKEJOVÝ SVĚT NEMÁ HRANICE

Praha 21. 10. 2015 více

14.6.2015 Turnaj U7 a U9 na hřišti HC 1946 Praga 13.6.2015

Dětský turnaj 13.6.2015 -  Bylo teplo a bylo všude. I na hřišti HC 1946 Praga byl slunečný den od brzkého rána s odpoledními teplotami sahajícími nad 30°C. Tak by se dal jednoduše popsat hokejový zážitek který patřil dětem. více

26.5.2015 Ženy HC 1946 Praga na vítězné vlně

Ve finálovém souboji evropského turnaje klubů na domácím hřišti se i přes nervózní a bezbrankový průběh takřka celého utkání nakonec prosadili domácí hráčky, když v rozpětí 4 minut dokázali ze dvou trestných rohů ke konci utkání, v 64.a 68. minutě, skórovat. více

25.5.2015 EuroHockey Club Challenge III (W) @ Prague

Přijďte dnes od 15:00 podpořit ženy HC 1946 Praga ve finálovém souboji evropského turnaje klubů na hřiště Zelený pruh, Praha 4 kde se uskuteční poslední zápas turnaje EuroHockey Club Champions Challenge III žen. Ženy HC 1946 Praga v předchozích třech utkáních neztratily ani bod a vyhrály tak skupinu A. Za méně než tři hodiny se utkají s druhým ze skupiny B týmem HC Eagles z Gibraltaru. Zveme tímto všechny fanoušky a příznivce pozemního hokeje, aby přišli hráčky domácího týmu podpořit. více