Hockey5 - díky všem!

2.8.2016

Máme za sebou další úspěšný turnaj. Nejen, že holky a kluci U16 vybojovali krásné stříbrné medaile, ale turnaj se také povedl po organizační stránce.  

Nejdříve bych chtěl pogratulovat oboum týmům za výborné umístění, které je velmi zasloužené. Věřím, že tento úspěch motivuje hráče a realizační týmy, aby na sobě dále tvrdě pracovali a dostali ze sebe to nejlepší. Děkuji všem hráčkám, hráčům a realizačnímu týmu vedenému Petrem Bodnárem, Lukášem Nocarem, Kamilou Dukátovou, Ivetou Pokornou (U16 holky) a Tomášem Babickým, Lukášem Derbalem, Františkem Stránským, Zuzanou Indrovou (U16 kluci). 

Turnaj by nebyl úspěšným bez pomoci mnoha dobrovolníků. S přípravou turnaje bylo spojeno hodně práce, kterou malý organizační tým odváděl několik měsíců dopředu ve svém volném čase. Tímto bych chtěl poděkovat členům organizační komise:  

Karolína Váňová
Jan Kopecký
Martina Babická
Lukas Poustka
Misa Kolarova
Petr Keller
Ondra Dubina
Jiří Huptych
Tomáš Holek
Denis Tomeš 

Poděkování také patří všem dobrovolníkům, kteří pomáhali během turnaje :

Lomská Zuzana
Štibor Lukáš
Kovář Josef
Štefanová Anna
Vavřina Štěpán
Vavřinová Julie
Halamová Zuzana
Grieblová Anna
Procházková Ela
Kurz Vojta
Kos Otto
Trank Duong Tran
Lukeš Dan
Kučerová Michala
Kučerová Veronika
Babická Nikol
Světlík Jakub

 

Speciální poděkování míří také ke všem fanouškům, kteří se přišli podívat. A také děkuji SK Slavia za pomoc při pořádání tohoto turnaje v jejich klubu. 

Pokud jsem na někoho zapomněl, předem se omlouvám. 

Hezké léto,

Gino

P.S. Na konci srpna budeme hostit další důležitý turnaj v ČR - jedná se o první kolo Světové ligy, kde naše týmy mužů a žen ukážou na hřišti to nejlepší. Touto cestou bych Vás rád na tento turnaj pozval. Pokud by někdo z Vás měl zájem připojit se k organizačnímu týmu, budu rád - stále hledáme nadšené dobrovolníky.  

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TURNAJE A ZÁPASY > Hockey5 - díky všem!
Loading...

TURNAJE A ZÁPASY

Stránkování

12 3 4 >
 
 
Loading...

TURNAJE A ZÁPASY

Stránkování

12 3 4 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...