Hokej – České Budějovice – bájný pták Fénix

27.9.2013

Z překrásného města ležícího na soutoku řek Malše a Vltavy přišla milá zpráva. Hokej v Českých Budějovicích opět ožívá. Český svaz pozemního hokeje (ČSPH) ve spolupráci s panem Jiřím Hanzalem z Českých Budějovic rozjel začátkem letošního září projekt znovu obnovení hokeje v této tradiční hokejové baště.

Cesta k obnovení tradičního klubu Meteoru České Budějovice vede přes ty nejmenší, prvňáčky a druháky z místních a přilehlých základních škol. Ve velmi krátkém období se panu Hanzalovi podařilo rozjet ve spolupráci se Základní školou Ševětín, Základní školou Bezdrevská kroužky pozemního hokeje (celkem 30 dětí). Dále pan Hanzal by v nejbližší době chtěl rozjet kroužky hokeje na Základní škole Křemže, Základní škole Nedabyle a Základní škole Matice Školské.

Obrovská deviza pro rozvoj našeho nádherného olympijského sportu v Českých Budějovicích, je zachovalý hokejový areál na břehu řeky Vltavy a mnoho výborných bývalých budějovických hokejistů. Hokejový areál patřil a stále patří k těm nejlépe zasazeným do přírody v České republice, který lahodí oku a pohladí po duši. My příznivci hokeje, přejeme hodně štěstí a dobré nálady panu Hanzalovi, budoucím hráčům, hráčkám a dalším činovníkům při navracení hokeje do Českých Budějovic.

Zvláštní poděkování patří:

  • panu řediteli Mgr. Josef Klečkovi ze Základní školy Ševětín
  • paní zástupkyní ředitelky pro 1. stupeň Mgr. Zdeňce Klímové ze základní školy Bezdrevská
  • panu řediteli Mgr. Jiřímu Thamovi Základní školy Křemže
  • paní ředitelce Mgr. Magdaléně Bíchové ze Základní školy Nedabyle
  • panu zástupci ředitele Mgr. Radku Vačlenovi ze Základní školy Matice Školské
  • stejně tak i všem paní učitelkám z jednotlivých tříd
  • a v neposlední řadě Pavle Bláhové, která pomáhá panu Hanzelovi s ukázkami pozemního hokeje v jednotlivých školách

Sportu zdar a hokeji zvlášť.

 

M. Ludvík

pozemnihokej.cz > Kluby > Kluby a jejich novinky > TJ Meteor České Budějovice > Hokej – České Budějovice – bájný pták Fénix
Loading...

TJ Meteor České Budějovice

Loading...

TJ Meteor České Budějovice

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...