PREMIÉRA Hokej na zemi: Nejslavnější gól, MS 2018 a kemp dětí

16.8.2018

Premiéra jednoho z nejnabitějších dílů v pátek 17.8. v 16:30 a kdykoliv ke zhlédnutí na webu České televize! 

V srpnovém dílu také úspěch trenérky Markéty Matějovské v soutěži Díky trenére! a Christopher Faust v nové roli kouče rakouské reprezentace.

 

  • Už je to osm let, kdy do pozemkářského nebe odešla Jana Vudmasková, která ještě s rodným příjmením Lahodová v roce 1980 vstřelila na olympijských hrách v Moskvě nejslavnější gól československého pozemního hokeje. Jaká byla Jana Lahodová, proč se jí říkalo čertík a jak sama na příběh svého životního gólu vzpomínala?  

 

  • Nizozemkám se podařila odplata za prohrané finále na olympiádě v Riu. Na mistrovství světa v Londýně vyřadily Angličanky už ve čtvrtfinále a poradily si také se všemi ostatními soupeřkami – včetně Irek, které na turnaji dosáhly na nečekaný historický úspěch.

 

  • K létu patří horko, ale někdy je ho až příliš moc. Jaký byl dětský prázdninový kemp v Rakovníku? Byli jsme se podívat!

 

  • Christopher Faust přijel do Prahy v roli trenéra rakouské reprezentace žen. Povídali jsme si s ním o tom, jak vzpomíná na úspěšné čtyři roky v Česku a v čem se mohou Rakušanky od svých českých soupeřek a také rakouských mužů učit.

 

  • Markéta Matějovská bojuje o titul Trenér mládeže roku 2018. Natáčeli jsme na tréninku, kde se rozhodovalo o tom, jestli postoupí do podzimního finále soutěže.

 

Srpnový Hokej na zemi má premiéru na ČT sport v pátek 17. 8. v 16:20 a dále tři noční reprízy a pak jednu denní, a to v úterý 21. 8. v 11:20. A samozřejmě je kdykoliv k zhlédnutí na ivysilání ČT, kde najdete také všechny předcházející díly od roku 2013.

 

https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10552610198-hokej-na-zemi/218471291167007

 

Hezkou zábavu přejí,

 

Michal Dimitrov a Martin Hoffmann
pozemnihokej.cz > ČSPH > PREMIÉRA Hokej na zemi: Nejslavnější gól, MS 2018 a kemp dětí
Loading...

ČSPH

Stránkování

12 3 >
 
 
Loading...

ČSPH

Stránkování

12 3 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...