Hokej pro děti

Výsledky, rozlosování a články z turnajů naleznete také na webu Hokej pro děti

16.5.2017 U11 Mnichovice

V neděli 14.5. se v Mnichovicích odehrál další z turnajů kategorie U11 (přípravka). V osmičlenném startovním poli měl hned trojnásobné zastoupení domácí oddíl, dvě mužstva dorazila z Litic a po jednom z Českých Budějovic, Bohemians a Pragy. Mužstva byla rozdělena do dvou základních skupin, ve kterých se hrál systém každý s každým. Po sečtení nasbíraných bodů se vytvořily tabulky obou skupin a výsledné pořadí určilo soupeře do bojů o konečné umístění.
Ve skupině A si suverénně vedlo domácí Áčko, skupinu B bez ztráty bodu pak vyhrálo mužstvo Českých Budějovic. Obě mužstva pak potvrdila svoji suverenitu i v semifinále, když mužstvo Mnichovice A přehrálo Bohemians (2. ve skupině B) 3: 0 a Budějovice jednoznačně Mnichovice C (2.ve skupině A) dokonce 6:1. Finále pak bylo jednoznačnou záležitostí domácích borců, kteří zvítězili jednoznačně 4:1. V boji o třetí místo pak uspěla Bohemka.
Kluci z Mnichovického Áčka tak obhájili domácí vítězství z podzimní části sezony a na jaře vyhráli již třetí turnaj ze čtyř, kterých se zúčastnili! Turnaj proběhl v poklidné atmosféře, k vidění byla určitě utkání dobré úrovně, zejména v podání prvních třech mužstev v konečném pořadí. Nedělní odpolední pohodu pouze pokazil déšť, který se dostavil na závěrečnou část bojů o umístění . Nicméně dětem příliš nevadil a při závěrečném vyhlášení si rozdělily zasloužené odměny, které do turnaje věnovala především firma Bonavita. Na závěr musíme přiložit ještě pozvánku na 18.6., kdy se na našem hřišti uskuteční závěrečný „volný“ turnaj sezony kategorie U11, který pořádáme společně s kluky z Presidenta. Srdečně zveme všechny oddíly. více

11.5.2017 Turnaj benjamínků 6.5.2017, Litice

více

4.5.2017 Hokej pro děti

Omluvte prosím dočasnou nefukčnost webu Hokej pro děti. Pracujeme na obnovení webu, které nám poskytovatel z neznámých důvodů odpojil.  více

3.5.2017 Turnaj U7 a U9 v Mnichovicích

Minibenjamínci a benjamínci na dostaveníčku v Mnichovicích více

3.5.2017 Turnaj dětí v Berlíně

Ve zkratce si Vás dovoluji informovat o úspěchu našich hráčů na turnaji v Berlíně - Falkensee, který se konal ve dnech 29.4-30.4.2017. Naše početná výprava vyrazila do Berlína již v pátek 28.4.2017 okolo poledne. Na místo jsme dorazili o půl deváté večer a v sobotu ráno jsme vyrazili na hřiště vstříc zápasům. Po urputných bojích a přes nepřízeň počasí, které v sobotu panovalo, jsme si v neděli odvezli domů jednu zlatou, jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile a jedno naše družstvo obsadilo pátou příčku. Naši hráči se zúčastnili zápasů v kategorií U8, U10 a U12. Celkem se mezinárodního turnaje zúčastnilo 30 týmů (našimi soupeři byli Němci, Poláci, Ukrajinci, Holandsko a Češi).  více

23.4.2017 Přípravky v Liticích

Dne 23. 4.  se konal turnaj přípravek na hřišti Tj Litice Plzeň.  více

20.4.2017 Reportáž z turnaje U7, U9 a U11 z Hradce

Ve dnech 8. 4. a 9. 4. 2017 se konaly první jarní „velikonoční“ turnaje dětí U7, U9 a U11 na hřišti pozemního hokeje TJ Slavia HK, ve Farářství. více

10.10.2016 Podzim plný turnajů dětí

Podzimní část je v plném proudy. Nejen dospělé složky rozjeli svou ligu a extraligu, ale i dětské turnaje. Rozpisy, výsledky a fotografie z turnajů dětí sledujte na webu HOKEJ PRO DĚTIvíce