HOLA CECHA - 2. den!

6.7.2012

Dnešek jsme začaly výběhem a rozcvičkou v brzkých ranních hodinách. Následovala lehká předzápasová snídaně. Když jsme dojely na hřiště, zbývala nám necelá hodina do zápasu, kterou jsme všechny věnovaly koncentraci, pořádnému protažení a rozpinkání.


    Z první poloviny jsme měly dobrý pocit, protože navzdory rozdílu tří branek, jsme hrály dobrý zápas. Z této půlky jsme měly dobrý pocit, ale síly nám začaly postupně docházet. Druhou půlku jsme dostaly devět gólů a krutý výsledek nás velmi mrzí. Mezinárodní turnaj ale pokračuje dál a všechny jsme si z tohoto těžkého zápasu odnesly mnoho nových zkušeností.
     Po výkonu jsme odjely zpět do hotelu a šly na oběd, který byl stejný jako v předešlém dnu. Po obědě se téměř všechny hráčky odebraly na pokoje, aby spánkem nabraly trochu síly. Kolem půl páté odpoledne jsme šly do bazénu, který je umístěný v sedmém patře našeho hotelu. Některé z nás měly místo regenerace v bazénu masáž.
     Poté jsme se odebraly na poradu a video, abychom si s trenéry vysvětlili taktiku proti Italkám. I když by pro nás měly být Italky hratelnějšími soupeřem než Nizozemky, pořád nesmíme zapomenout se soustředit a hrát na 100%.
    Večeře proběhla opět stylem švédských stolů a poté následoval zasloužený spánek.

Menší rozhovor s brankařkou Josefínou Stýblovou:


1)Jak si prožívala dnešní zápas s Nizozemskem? Jaké jsi měla pocity?
Stejně jako ostatní jsem měla mírnou trému, ale ta je zdravá. Cítila jsme velkou zodpovědnost.


2)Jaký jsi měla pohled na hru z brány?
Myslím si, že první poločas byl super. Akorát v druhém poločase jsme posledních 20 minut už nemohly a Holanďanky byly zkrátka zkušenější.


3)Přinesl ti tento zápas nové zkušenosti?
Tak určitě (smích)! Ano, přinesl mi mnoho nových zkušeností.


4)V čem myslíš, že byla chyba v druhém poločase?
Řekla bych, že Holanďanky jsou zkušenější, herně starší a na svůj věk celkově vyspělejší.  První polovinu jsem ale fakt koukala, protože jsme opravdu hrály dobře.


Ze španělské Valencie za český tým Anna Kolářová, Kristína Kolářová, Monika Vybíralová a Terka Doubková

Loading...

Reprezentace U16-U14 dívky

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 >
 
 
Loading...

Reprezentace U16-U14 dívky

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...