HOLA CHECA

4.7.2012

HOLA CHECA

De la ciudad de ValenciaNaše Holky U16 - první zpráva přilítla! ... Po náročném čekání na letišti a změně klimatu jsme se kolem jedné hodiny ranní dopravily do hotelu Beatriz Hoteles. Ten obýváme nejen my, ale také tým z Ruska, Polska či Nizozemska. Hotel leží v příjemné blízkosti centra a vzdálenost od hřiště je také zanedbatelná. Pokoje jsou prostorné a útulné. 

Náš start na tomto turnaji začal výběhem kolem deváté hodiny ráno v místním parku naproti hotelu. Poté nás čekala bohatá snídaně v podobě švédských stolů a dále volný program, který jsme vyplnily procházkou po okolí hotelu. Celý zájezd má samozřejmě pevný řád, a proto pokuty za pozdní příchody už vesele cinkají v kapsách nejstarších hráček týmu. 

V pravé poledne kdy teploty sahaly ke třiceti stupňům, jsme se odebraly na hřiště. Cesta trvala kolem sedmi minut a po výstupu z autobusu nás čekalo překvapení v podobě modrožlutého hřiště a příjemně foukajícího větru. Po seznámení s poněkud rychlejším povrchem a zhruba hodinovém tréninku jsme vyrazily zpět na hotel. 

Zde nás opět čekaly švédské stoly s obědem a poté odpočinek na pokoji dle vlastního uvážení.  V pět hodin povinný regenerační program zahrnující plavání v bazénu, který je přímo v hotelu.  Zde jsme si naposledy mohly trochu zablbnout skákáním do vody, odreagovat a psychicky se připravit na následující den. Od odchodu z bazénu už jsme se musely plně koncentrovat a zažehnat začínající bolesti na masážním stole.

Největší důraz byl kladen především na poradu, která začala v 18:45. Hlavním bodem večera se stal samozřejmě zítřejší zápas s Nizozemskem, nemálo důležitá celková taktika a rozložení týmu. Hodně věcí nám bylo kladeno na srdce. Teď už stačí, abychom si to samy v sobě srovnaly a přišly zítra na hřišti s touhou zvítězit.

Hned poté následovala večeře plná mořských plodů a španělské kuchyně. Menší část týmu ještě rozverně diskutovala o nadcházejícím duelu a zbytek zalehl k potřebnému spánku.

 

Náš sen začal příjezdem na hřiště. Plné odhodlání a koncentrace bychom rády vstoupily do turnaje úspěšně. Přijely jsme sem s velmi mladým týmem, který může a musí konkurovat podstatně zkušenějším hráčkám.  Přijely jsme sem s jasným cílem. A jak řekl náš asistent: Když do toho dáte všechno, když budete vědět, že jste odjezdili na „držce“ celých 70 minut, můžete odcházet ze hřiště s hlavou vztyčenou. A pamatujte si, nikdy není nic prohrané, pořád je to 0:0 a my máme před sebou otevřené naprosto všechno.“ Zítra a po celý zbytek turnaje uvidíme jak velké české srdce v nás buší a jak jste ochotni vy diváci podpořit naše cíle. Fanděte nám na dálku, na tribuně nebo u online přenosů, které naleznete na adrese: http://www.fhcv.es/eventos.php?sec=eurohockey 

Držte palce, budeme to potřebovat!!

Ze španělské Valencie Kristína Rýcová, Veronika Nováková a Lucie Ledvinová

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...