HOLA CHECA - 3. den!

8.7.2012

Ve stejný čas jako oba předchozí dny, jsme začaly náš boj rozcvičkou. Za odměnu následovala snídaně ve formě švédských stolů. Poté jsme se začaly připravovat na zápas, hlavně po psychické stránce, zbytek po zdravotní což znamená tejpování a podobně. Po těchto aktivitách následoval odjezd na hřiště, kde na nás netrpělivě čekaly Italky, se kterými jsme se v následujících minutách utkaly.

Před zápasem jsme si řekly taktiku a pořádně jsme se rozcvičily, abychom se více nezranily. Ihned po rozběhání na přilehlém fotbalovém hřišti následovala asi nejdůležitější část tohoto pobytu. Zápas, který byl pro náš tým velice důležitý a na který jsme se maximálně soustředily.

Byly jsme odhodlané vyhrát, ale štěstí nám v kruhu u protihráček bohužel nepřálo. Velké množství rohů a gólových příležitostí nám vytoužený výsledek nezajistilo. Po první půli svítil na tabuli tenký rozdíl 1:0 ve prospěch Italek. Po desetiminutové pauze jsme se vydávaly na hřiště, dát do tohoto duelu maximum sil. Věděly jsme, že je to posledních 35 minut utkání, naše touha po vítězství ještě více vzrostla a tak se protihráčky téměř nedostávaly k balonku. Bohužel, veškeré snažení bylo marné. Žádná z akcí nepřinesla kýženou branku.  Na poslední minutu zápasu jsme odvolaly gólmanku a to nám pomohlo ještě k jednomu trestnému rohu, který jsme ale bohužel neproměnily.

Měly jsme mnoho šancí v kruhu, ale nebyly jsme důsledné natolik, abychom  proměnily aspoň jednu z nich. Zápas skončil 1:0 ve prospěch soupeřek. Po utkání jsme byly zklamané, protože do zápasu jsme šly s tím, že vyhrajeme a tak se nestalo. Zápas, pro který jsme přijely do Valencie, se nám nezdařil. Ale přijde další!

Děkujeme všem fanouškům, že si našli čas a přijeli nás podpořit a taky těm co nás podporují doma u svých počítačů a drží nám palce.