Holkis team - ženská reprezentace startuje přípravu

6.3.2011

V termínu od 25. do 27. 3. 2011 začíná pod vedením trenéra Chrise Fausta a Karolíny Kříženecké první tréninkový kemp Holkis teamu. Vrcholem snažení ženského reprezentačního výběru bude postup z ME divize C ve Vídni, konaného v červenci letošního roku.

Na družstvo, jehož základem budou úspěšné reprezentantky z MS v Poznani, čekají atletické testy, praktický trénink na hřišti i modelová utkání proti Slavii Praha. "Startovní čára je pro všechny hráčky stejná. Nebudeme brát v ohledu to, kdo byl, či nebyl v Poznani, ale to, s jakým přístupem budou hráčky k tréninku přistupovat a jaké budou dělat pokroky zejména ve fyzické přípravě. Ve Vídni nás čeká v 6 dnech 5 utkání, proto potřebujeme mít hráčky velmi dobře atleticky připravené. Věřím, že si to dívky uvědomují a fyzičce budou věnovat velký důraz v jejich samotné osobní přípravě", svěřil se nám při krátké návštěvě Prahy trenér Chris Faust. Na své schůzce s prezidentem svazu Gino Schildersem a manažerem reprezentací Filipem Neusserem probrali další spolupráci a směr, jakým by se měla ženská část národního týmu ubírat.  "Jsem se spoluprací s p. Faustem spokojen. V mnoha otázkách jsme našli společnou řeč. Oba si však uvědomujeme, že hlavní díl odpovědnosti ponesou zejména hráčky. V současné chvíli mají mou plnou podporu a důvěru v to, že na sobě budou pracovat a na hřišti vždy nechají celé své srdce. Jsem přesvědčen, že pokud na sobě budou tvrdě makat, výsledky se dostaví. Máme před sebou všichni velkou výzvu a skvělou šanci něčeho významného dosáhnout", neskrýval potěšení ze současného vývoje v Holkis týmu prezident ČSPH Gino Schilders.

Do širšího kádru byly zařazeny tyto hráčky. Ze Slavie Praha Renata Capouchová, Kamila Dukátová, Adéla Mejzlíková, Klára Poloprutská, Tereza Mejzlíková, Adéla Reinosová, Andrea Vančurová, Adéla Bížová a Lucie Marková. Rakovník budou reprezentovat Veronika Predmeská, Klára Hanzlová a Barbora Polcarová. Z hradecké Slavie jsou pozvány Štěpánka Šmídová, Barbora Čecháková, Barbora Švenková, Martina Venclová a Zuzana Smitková. Z HC Wels přijedou Lenka Brtvová, Eva Staňková, Květa Kučerová, Markéta Matějovská a Lenka Morová. HC Praga budou zastupovat Klára Kyndlová, Karolína Jirsová, Barbora Haklová, Míša Kolářová, Barbora Kavanová, Lucie Neubertová, Karolína Paterson a Kačka Laciná. Bohemians vyšle Karolínu Borskou, Denisu Preissovou, Jindřišku Reichlovou a Zuzanu Dolejšovou. Hostivař bude zastoupena Denisou Neplechovou. Jak nám sdělila asistentka trenéra Karolína Kříženecká, je dost dobře možné, že se nominace na tréninkový kemp rozroste po prvních kolech extraligy o další hráčky, které budou podávat kvalitní výkony.

Cílem trenérů je vybrat opravdu silný kádr, který bude schopen vybojovat postup do divize B ME a v následujících letech také do nejvyššího levelu mistrovství Evropy. Na první treninkový kemp budou mít možnost přístupu také trenéři, kteří budou moci nahlédnout pod pokličku trenéra Fausta. Kouče s nejvyšší dostupnou hokejovou trenérskou licencí na světě. Věříme, že si tuto zajímavou příležitost nenechají ujít. O detailech Vás budeme informovat v nejbližší době, stejně tak Vás obohatíme o medailonek trenéra Chrise Fausta.

-jam-

 

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace ženy > Holkis team - ženská reprezentace startuje přípravu
Loading...

Reprezentace ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Reprezentace ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...