Holky slaví bronz!!!

1.8.2016

Poslední den a s ním zápas o bronzovou medajli.
Ráno začalo klasickým ranním výběhem a lehkou snídaní, jelikož nás utkání o umístění čekalo již v 10:30 .
V prvním poločase jsme si vytvořily spoustu golových šanci, ale bohužel nám vždy chybělo přesné zakončení a tak to byly právě Skotky, které se dostaly do vedení golem z rychlého protiútoku. Za stavu 0:1 jsme odcházely do šatny.
V druhém poločase jsme si hned nazačátku spravily chuť golem Veroniky Kopřivové, která srovnala na 1:1. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a oba dva týmy si vytvářely golové příležitosti. Několik minut před konce byla proti nám nařízena penalta, kterou již tradičně naše golmanka Tereza Kopřivová skvěle zlikvidovala. V poslední minutě Skotky zahrávaly trestný roh proti nám. Roh jsme výborně odbránily.
Čekaly nás znovu nájezdy. Po včerejší generálce jsme si věřily.
Skotka nájezd nedává. Od nás jako první nekompromisně proměnuje Anna Kolářová. Další skotská hráčka znovu nedává gol. U nás naopak Lucie Šanková proměnuje a vedeme 2:0. Třetí skotka nedává. Na vítězný nájezd se chystá Barbora Pažitová, která je faulována od golmany, ale rozhodčí penaltu nepíská. Skotská hráčka musí dát gol, pokuď nedá, bronz je náš. Naše golmanka Tereza Kopřivová však skotské hráčce nedává šanci a tak se radujeme z krásného 3.místa.

Jako třešínka na dortu je pro nás individuální ocenění, které získáva Tereza Kopřivová jako nejlepší golmanka turnaje.
Pochvalu za celý turnaj si zaloužil holky jako celek.
Každá z nich odvedla na hřišti skvelý výkon.