Bratislava? Mission completed. Praha? ...to be continued.

10.5.2011

Nejhezčí a nejkrásnější? :-)Nejhezčí a nejkrásnější? :-)
Nejhezčí a nejkrásnější? :-)
Společná fotka kluci a holky U18Společná fotka kluci a holky U18
Společná fotka kluci a holky U18

Spokojenost s drobnými kaňkami na kráse. Zřejmě tak by trenér Petr Novák shrnul působení svého týmu na přípravném turnaji v Bratislavě.

Turnaj Olympijských nadějí, který se konal ve dnech od 7. do 9. května, byl měřením sil týmu Rakouska, Česka, Polska a domácího Slovenska. Nás může těšit, že ho mladé reprezentantky země ze srdce Evropy dokázaly vyhrát.

V prvním utkání se naše hráčky střetly s výběrem Rakouska. Hra v prvním poločase byla vesměs vyrovnaná, nicméně síť se vlnila pouze v brance našeho soupeře - a to hned čtyřikrát. Druhé dějství již přineslo naši velkou převahu a také více branek. Výsledek 11:0 byl všeříkající. Do střelecké listiny se zapsaly Hanzlová, Laciná, Vorlová, Košťálová a M.Kubů.

Druhý den na čekal naše hráčky zřejmě nejvyrovnanější souboj. Polky náš tým prověřily trochu více než Rakušanky, nicméně i v tomto utkání si Češky vytvořily velkou převahu. Jen díky neproměnění 12 rohů a 1 penalty nebylo skore jasnější. Bohužel nás neproměňování těchto vyložených příležitostí stálo první body - Polky se prosadily dvakrát, za nás skorovalo duo Hanzlová, Košťálová - výsledek byl tedy jasný - 2:2.

Posledním soupeřem pro nás byl velmi omlazený domácí výběr. Abychom se mohli radovat ze zlatých medailí, museli jsme zvítězit výrazným rozdílem. To se po výhře 12:0 podařilo - Slovenky nekladly pražádný odpor. Mezi úspěšné střelkyně se zapsaly Hanzlová, Kubů, Srnová, Laciná a Vorlová. 

Z celkového pohledu jsou první místo a jasné výsledky pozitivem i negativem. Mezi klady turnaje patří naše kvalitně předvedená hra a celkové umístění, stejně tak jako stmelení party holek, které po návratu z Bratislavy hýří optimismem i dobrou náladou. Facebook je zaplněn statusy typu - "Byly jsme nejen nejlepší, ale taky nejhezčí a nejkrásnější!", píší naše dívky s úsměvem na tváři v reakci na přívětivé přijetí slovenským publikem. Pevně věřím, že našim slečnám vydrží opitimismus i v průběhu Mistrovství Evropy.Budou ho jistě potřebovat. Pokud bychom hledali negativa uplynulého víkendu, jednalo by se zejména o nevelké prověření naší defenzivy, neproměňování standardních situací a bohužel i zranění vyšehradské Terezy Kubů. Ta snad bude brzy v pořádku, aby s ní mohl trenér Petr Novák počítat pro pražské ME. Ano, na to samé ME, na které jsem vás upozorňoval minule.

Opět tedy připomínám, červenou fixou do diáře vyznačit do termínu 10.-15.července 2011 - "Přijdu fandit českým holkám!!!"

-jam-

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace U18 dívky > Bratislava? Mission completed. Praha? ...to be continued.
Loading...

Reprezentace U18 dívky

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 >
 
 
Loading...

Reprezentace U18 dívky

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...