Hradecké jaro 2011

8.4.2011

S potěšením Hradec může oznámit celé pozemkářské veřejnosti, že letošní jaro je pro nás hodně úspěšné na dosažená ocenění ve městě i v kraji. Myslíme si, že je to i velká propagace pozemáku v našem regionu.

 

První v řadě byly extraligové ženy, které získaly ocenění Sportovec roku v Hradci Králové  za halový titul v sezóně 2009/10. Je to již po několikáté za sebou, kdy se na pomyslném stupni vítězů střídají fotbalisté, lední hokejisté, basketbalistky a pozemáci. Ale u nás se střídají obě extraligové kategorie mužů i žen pravidelně rok co rok.

 

Druhým bylo pod patronací Komise žen Českého olympijského výboru vyhodnocení 22  cvičitelů a trenérů  na akci TRENÉR ROKU 2010. Tam byla na návrh OV ČSTV v Hradci Králové oceněna za dlouhodobé zásluhy o sport a výchovu Matrina Poláková. Byla tam společně s dalšími jednadvaceti trenérkami z  České republiky. Ceny předával předseda Českého olympijského výboru pan Milan Jirásek a  jeho čestná předsedkyně -  sedminásobná olympijská vítězka  a Sportovkyně světa paní Věra Čáslavská.

 

Třetím bonbónkem pro Hradec bylo 3.místo našich mladších žákyň v Anketě Sportovec roku 2010 Královéhradeckého Kraje v kategorii mládežnické kolektivy. Vyhlášení bylo 29.3. v kongresovém centru Aldis. Děvčata byla nominována za „Double triumph“ ve venkovní i halové sezóně 2009/10. Zařadila se tak poprvé v historii pořádání této ankety po bok takovým velikánům, jako jsou házenkáři HBC Jičín (starší dorost) a basketbalistky TJ Sokol Hradec Králové (starší dorost). Porazily mládežnický fotbal i lední hokej. Protože se jedná o naše skryté naděje, tak tady jsou jejich jména : Michaela Tláskalová ©, Barbora Chytrá, Anna Žemličková, Eva Dieneltová, Pavlína Riedlová, Kristýna Hušková, Zuzana Urbanová, Jana Michlová Edita Menyhártová, Petra Macháčková a gólmanka Adéla Silbernáglová. Trenéři Petra Žemličková a Jaroslav Poříz.

 

Připravil Milan Nejedlý

Loading...

TJ Slavia Hradec Králové

Stránkování

12 3 4 >
 
 
Loading...

TJ Slavia Hradec Králové

Stránkování

12 3 4 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...