I.ročník Balounova memoriálu seniorů nad 35 let

11.7.2011

V sobotu 25.6.2011 v 9.30 hodin dorazilo 13 družstev seniorů a seniorek do Kbel na hřiště s umělým povrchem, po prezentaci a nalosování do skupin, kde se hrálo každý s každým o pořadí dále první  ze skupin o 1-4 místo, druhý o 5-8 místo křížem, poražení vítězové o celkové umístění, třetí a čtvrtý ze skupin o umístění 9-13 místo každý s každým.

V 10.00 hodin nastoupila na dvě hřiště o velikosti čtvrtiny první družstva, hrálo se 1x15 minut. Počasí nám přálo, bylo zamračeno ale nepršelo - ideální na hokej. Po šesti hodinách bylo známo celkové pořadí  a předání cen, kdy všechna družstva obdržela od pořadatele pohár. Hráčem byl vyhlášen Stanislav Benda HC Litice, který ukázal přes svůj pokročilý věk, že hokej je pro něho radost.

Hráčkou Miková Marcela ŠK Šenkvice, která vážila tak dalekou cestu a účastnila se turnaje. Hráči měli různou výkonnost, někteří hrají extraligu, jiní stáli na hřišti poprvé, ale to nebylo podstatné, hlavní bylo zúčastnit se. Ale to už nám rozbalovala country kapela Prosex band nádobíčko a zahrála nám k poslechu a tanci. Řádili jsme do půlnoci. Cílem turnaje bylo uctít památku zakladatele hokeje ve Kbelích, zapojit širší veřejnost (trenéry, rodiče) a touto formou na závěr sezóny poděkovat za podporu při utkáních pozemního hokeje.

Na http://phkbely.rajce.idnes.cz/veterani můžete zhlédnout zhruba 300 fotografií z tohoto turnaje.

Soubor:
Vysledky_Balounuv_memorial_2011.pdf
Popis:
Výsledky Balounův memoriál 2011
Formát:
pdf
Velikost:
99kB
pozemnihokej.cz > Kluby > Kluby a jejich novinky > TJ Sokol Kbely > I.ročník Balounova memoriálu seniorů nad 35 let

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...