Irsko vs. ČR

2.3.2012

Česká reprezentace obsolvovala náročné týdení soustředění v Madridu, které bude završené sérií přátelských, oficiálních zápasů proti Irsku. Domácí Irsko, momentálně 16. na světovém žebříčku, udělalo za poslední půl roku obrovský krok k olympijskému snu.

V srpnu obsadili páté místo na ME v Monchengldbachu, když dokázali porazit i Španělsko 3:2. V rámci přípravy na olympijskou kvalifikaci sehráli Irové přatelské zápasy s Belgií (5:4,0:3,0:1), Španělskem (1:1,0:2) a Holandskem (1:3,1:2). Češí dnes do utkání nastoupí bez zraněného Vudmasky, který si při včerejším tréninkovém zápasu poranil koleno. Naopak by měl nastoupit veterán Filip Jaroš. Utkání začíná dnes v Dublinu ve 20 hod. Odveta pak zítra ve stejný čas.

Sestavy:

Irsko - Harte (GK), Jakson, MCCabe, Gormley (C), Watt, Cargo, Jermyn, Magee, Caruth, MCConnell,Sloan, Darling, Cockram, Ames, Harte, Gleghorne.

ČR - Neusser (GK,C), Bureš, Peřinka, Lehovec, Jaroš, Procházka, Jahoda, Babický, Piterák, Vacek, Bernátek, Niklas, Trávník, Capouch, Kyndl, Blažek.

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...