IV. Celorepublikový školní turnaj

11.11.2014

Praha - 9.11. 2014

Neděle 9. listopadu se nesla ve znamení dětského školního turnaje. Turnaj sehrály děti I. a II. tříd. Většina z dětí hraje hokej teprve od začátku školního roku, ale i tak nebyla nouze o hezký dětský hokej. Rozhodčí byli velice benevolentní k menším přestupkům, jako je občasná hra nohou, a nebo hra kulatou.
Děti se na turnaji bavily nejen hokejem, ale také dovednostními soutěžemi a mohly se také pořádně vyřádit na skákacím hradě a klouzačce. Na turnaj přišli i hráči a hráčky reprezentace, kteří sehráli atraktivní exhibiční zápas.

Tento čtvrtý ročník se nehrál na výsledek a na body, ale pro ZÁBAVU a pro RADOST z hokeje.  Tedy záměrně jsme nezapisovali výsledky. Každý tým dostal pohár za účast, tašku plnou cen a každý hráč si také odnesl diplom.

Velikou radost nám udělala účast na turnaji pana Normena Hughes, který zde byl za EHF (Evropská hokejová federace) a předal našemu svazu šek na rozvoj mládežnického hokeje.

Veliké díky patří Ondřeji Stýblovi a dalším partnerům akce. Poděkování také patří klukům z reprezentace do 18 let za výpomoc s přípravami a s průběhem celé akce. Na záznam z turnaje se můžete podívat v lednovém vydání magazínu Hokej na zemi (o přesném datumu vás budeme ještě informovat). 

Děkuji také všem za účast, všem trenérům, rodičům a v neposlední řadě dětem za skvělou atmosféru.

 

Už teď se těším na další turnaj, který bude v příštím roce v březnu.  

Za realizační tým
Tomáš Babický 

pozemnihokej.cz > Mládež > IV. Celorepublikový školní turnaj
Loading...

Mládež

Stránkování

12 3 4 5 >
 
 
Loading...

Mládež

Stránkování

12 3 4 5 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...