Jak jde Indiánovi Ryanu Hollwegovi pozemák?

26.5.2016

Podívejte se v novém Hokeji na zemi!

 

Tvrdý muž plzeňských Indiánů Ryan Hollweg vyměnil hokejku na lední hokej za hůl na pozemák a podpořil snahu Litic získat finance na vybudování nového hřiště. V novém dílu Hokeji na zemi uvidíte, jak se sympatický hráč ze zámoří popasoval se situací, kdy měl hůl kratší a zahnutou jinak, než je zvyklý, a navíc ji musel držet na druhou stranu.

 

Jeden z nejlepších hráčů světa Tobias Hauke už sehrál řadu zápasů proti českým hokejistům. V exkluzívním rozhovoru pro Hokej na zemi prozradí, kterých českých hráčů si nejvíce váží a jak hodnotí šance českého hokeje na vzestup mezi elitu.

 

Reprezentanti Daniel Piterák, David Vacek a Jakub Kyndl vyrazili nafotit kalendář v rámci nové strategie Českého svazu pozemního hokeje, která má za cíl vylepšit prezentaci pozemního hokeje na veřejnosti. A my jsme u toho byli s nimi!

 

Hokejistky pražské Slavie bojovaly na domácí půdě v Edenu o postup do druhé divize evropských pohárů. V reportáži vám ukážeme, jak se jim dařilo v klíčovém utkání proti velšskému Swansea.

 

A hned na úvod nového vydání vám ukážeme, jak dopadlo Final Four Evropské hokejové ligy.

 

Hokej na zemi má premiéru v pátek 27. 5. 2016 v 11:35 minut na ČT Sport, reprízy jsou na programu v tradičních ranních časech, tentokrát v sobotu 28. 5. v 5:20 a v úterý 31. 5. v 4:55.

 

Po premiéře je díl stejně jako všech 33 předchozích vydání k zhlédnutí na ivysílání České televize: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10552610198-hokej-na-zemi/

 

Dobře se bavte u Hokeje na zemi

 

Michal Dimitrov, Martin Hoffmann

pozemnihokej.cz > ČSPH > Články > Jak jde Indiánovi Ryanu Hollwegovi pozemák?
Loading...

Články

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Články

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...