Poslední zápas Jiřího Trávníka! Buďte u toho!

15.6.2017

Legendární Jiří Trávník hraje v sobotu poslední zápas! V 56 letech se legenda českého pozemního hokeje rozhodla ukončit hráčskou kariéru v extralize.

Soutěžní kariéra, která začala v roce 1977 v týmu HC Hostivař, přinesla Jiřímu Trávníkovi za dobu trvání 40ti let nespočet mistrovských titulů, 248 branek v samostatné české soutěži a více než 100 reprezentačních startů od juniorů až po seniorskou reprezentaci. Kromě úspěchů na hřišti se Jiří Trávník do historie českého pozemního hokeje nesmazatelně zapsal také založením klubu HC President, který letos slaví 20 let existence. 

V sobotu 17. 6. nastoupí legenda Jiří Trávník v dresu Presidentu proti HC Bohemians ke svému poslednímu extraligovému utkání. Na hřišti SK Slavia Praha ve Vršovicích spolu s ním bude i jeho syn Marek. Přijďte Jirkovi vytvořit nezapomenutelnou kulisu a podpořit jeho úsilí o završení soutěžní kariéry 250. gólem v české extralize.

Zápas začíná ve 14:15. Na místě bude i štáb České televize, který připravuje reportáž pro Branky, body, vteřiny. Rozšířenou reportáž o posledním utkání fenomenálního hokejisty nabídne příští díl Hokeje na zemi na ČT sport.

Těšíme se na Vás na Slavii v sobotu 17.6. ve 14:15!

 

Jirko, držíme palce a děkujeme. 

 

text připravila Veronika Decsyová

pozemnihokej.cz > ČSPH > Osobnosti PH > Poslední zápas Jiřího Trávníka! Buďte u toho!
Loading...

Osobnosti PH

Stránkování

12 3 >
 
 
Loading...

Osobnosti PH

Stránkování

12 3 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...