Junioři do 18 let si poradili se Slovenskem

1.5.2015

Praha – Reprezentace do 18 let má za sebou první přípravné zápasy. Ve středočeských Mnichovicích se střetla s národním týmem Slovenska, který v obou kláních porazila.

Zápasy se Slovenskem byly první prověrkou české "osmnáctky" před blížícím se ME ve francouzském Calais. Hráči za sebou mají dva celodenní tréninky, kde se hlavně seznamovali s novými věcmi, které si pro ně trenéři připravili. Před odjezdem do Polska, kde se junioři zúčastní turnaje Olympijských nadějí, čekají tým ještě dva celodenní tréninky.

Na každý zápas v Mnichovicích nastoupila jiná sestava. Trenér Babický dal šanci všem hráčům širšího kádru, aby ukázali vše, co v nich je a poprali se tak o nominaci na ME.

 

1. zápas - Česká republika 2:0 Slovensko

Góly: 1x Pavel Matoušek, 1x Denis Tomeš

Čeští hráči začali zápas aktivně a dodržovali všechny taktické pokyny. Z toho vyústil i trestný roh, po kterém se na 1:0 z dorážky trefil Pavel Matoušek. Během zápasu bylo vidět i několik nepřesných přihrávek a neproměněných rohů, ale hra byla vcelku kvalitní a defenzivně dobře odehraná. Pár minut před koncem druhého poločasu se prosadil Denis Tomeš. Gól na 2:0 byl posledním, kterého se fanoušci dočkali.  

2. zápas – Česká republika 3:0 Slovensko

Góly: 2x Jaroslav Kasl, 1x Filip Kurz

Zápas vypadal téměř podobně jako první klání. Hra byla kvalitní, ale na české straně se nepodařilo proměnit několik šancí a také několik trestných rohů. Byl vidět hlavně Adam Uhlíř, reprezentant mužského národního týmu, který hrál až druhý zápas. Prosadil se ale jeho spoluhráč z Litic, Jaroslav Kasl, a to dokonce dvakrát. Na konečných 3:0 ke konci zápasu zvyšoval Filip Kurz, který obléká dres domácích Mnichovic.

 

Rád bych za celý tým i za ČSPH poděkoval lidem z klubu TJ Mnichovice za to, jak skvěle a s jakým nasazením přátelské zápasy připravili. Jmenovitě patří velké díky panu Veverkovi, Slavíčkovi, Doležalovi a v neposlední řadě i Miroslavu Vodenkovi. Pevně věřím, že do budoucna se sem reprezentační zápasy vrátí.

Také bych rád touto cestou poděkoval rozhodčím za kvalitně odpískané zápasy a hlavně fanouškům, kteří si našli cestu do Mnichovic. Výhry patřily i Vám. Za celý tým doufám, že se Vám zápasy líbily a že jsme Vám ten 1. máj trochu zpříjemnili. 

S pozdravem

za celý realizační tým

Tomáš Vohnický –tvo-

 

 

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace U18 chlapci > Junioři do 18 let si poradili se Slovenskem
Loading...

Reprezentace U18 chlapci

Stránkování

12 3 4 5 6 7 >
 
 
Loading...

Reprezentace U18 chlapci

Stránkování

12 3 4 5 6 7 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...