Juniorky se zůčastnily turnaje v Bratislavě na výbornou

2.1.2011

Juniorky se zůčastnily turnaje v Bratislavě na výbornou

Po  Pragochema capu 2010 byl tento turnaj druhou zkouškou v tomto roce. Cílem turnaje bylo neustále ladit herní systém, prověřit hráčky v jiném prostředí, s jinými soupeřkami. Zjistit, co nám již jde a co musíme ještě v přípravě dohnat.

Soupeřky z Litvy k prvnímu utkání nastupovaly v nevýhodě. Hned po cestě, která jim trvala 22 hodin a spánek v autobuse během jízdy k tomu. Přesto ale zatěžovaly naši obranu rychlými protiútoky, které zakončovaly střelou. Stejně tak i po taktické stránce dokázaly, že nejsou v hale poprvé. Naše holky dokázaly udržet s Litvou krok a proměněné rohy nám přinesly první body do tabulky.

Druhé utkání proti Slovensku B (což byla ve skutečnosti Slovenská reprezentace žen). Soupeřky hned od prvních minut urychleně přistupovaly k našim hráčkám, což nám dělalo problém a vytvářely jsme chyby v rozehrávce. Hra byla rozkouskovaná a chaotická. Přes tyto problémy jsme se dostali do střeleckých příležitostí.Slovenky celé utkání vedly a byly povzbuzovány slušnou diváckou kulisou nám nedovolily dotáhnout výsledek. Čím víc jsme chtěli, tím více se nedařilo. Na závěr utkání jsme hráli bez brankářky, ale dotáhnout se nám nepodařilo.Tento zápas rozhodly naše chyby v obraně a neproměněné šance.

Druhý den nás čekala hra proti Slovensku A. ,,Slovenská juniorka“ nekladla v prvním poločase žádný odpor a výsledek tomu také naznačoval. Druhý poločas se sice soupeřky  snažily o napadání, ale vysoké porážce zabránit neuměly. Tréninkové tempo našich, ale hlavně vyzrálost a mnohem lepší technika soupeře rozdrtila.

Turnajový klíč nám přinesl do finále jako soupeře opět  Litvu. Toto utkání, které nepostrádalo jak pěkné akce, tak celé herní pasáže od obou soupeřů. Utkání jsme ale rozehráli lépe my proměněním šancí hned v začátku utkání. Soupeřky stále dotahovaly skóre. V závěru utkání po žluté kartě naši hráčky odvolaly soupeřky brankářku a hrály šest proti čtyřem, nedokázaly stejně náš tým porazit.

Turnaj jsme vyhráli, což je pěkné. Jsem spokojen s výsledky i konečným umístěním. Hra našeho týmu dostává konečnou podobu a hráčky si o něco více na sebe zvykly. Jsem rád i za chyby, kterých jsme se během zápasů dopustili, ať to byly chyby taktické nebo jednotlivců, mé či hráček. Alespoň víme, co musíme odstranit a dotrénovat a na co si dávat pozor.

Chtěl bych celému týmu poděkovat, že na turnaji reprezentovali na výbornou.

 

Výsledky:
 
Slovakia A        -   Slovakia B        1:12 (1:5) 
Lithuania          -  Czech Republic  1:4 (1:3)
Czech Republic  -  Slovakia B         4:5 (2:3)
Slovakia A         -  Lithuania          0:16 (0:6)
 
Slovakia A         -  Czech Republic  0:14 (0:11)
Lithuania          -  Slovakia B          4:3 (3:1)
 
Slovakia A         - Slovakia B           2:7 (0:3)
 
Czech Republic  - Lithuania            4:3 (3:2)
 
1. Czech Republic     2. Lithuania    3. Slovakia B     4. Slovakia A

 

 

Připravil Miloš Kavan

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace U21 ženy > Juniorky se zůčastnily turnaje v Bratislavě na výbornou
Loading...

Reprezentace U21 ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Reprezentace U21 ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...