Kalendář akcí

AKCE ROKU 2019

LEDEN

4. - 6.1. 2019 Halový turnaj Rohrmax cup, účast: muži, ženy U21, Vídeň, Rakousko

11 - 13.1.2019 Halové mistroství Evropy, II. divize, účast: muži U21, Portugalsko

18. - 20.1.2019 Halové mistroství Evropy, účast: ženy U21, Polsko

25.1.2019 premiéra 62. dílu Hokej na zemi (TV magazín na ČT 4 sport)

ÚNOR

3.2.2019 finále halové Extraligy České republiky

8. - 10.2.2019 klubový pohár, účast: muži SKS Slavia, Chorvatsko "Trophy"

15. - 17.2.2019  klubový pohár, účast: ženy SKS Slavia, Víděň - Rakousko, "Trophy"

22.2.2019 premiéra 63. dílu Hokej na zemi (TV magazín na ČT 4 sport)

BŘEZEN

turnaj kroužků - SKS Slavia, Praha

25. - 26.3.2019 soustředění dívek U16-17 v Nymburce

29.3.2019 premiéra 64. dílu Hokej na zemi (TV magazín na ČT 4 sport)

DUBEN

Rada ČSPH

19. - 22.4.2019 klubový pohár venek, účast: ženy SKS Slavia, Francie

26.4.2019 premiéra 65. dílu Hokej na zemi (TV magazín na ČT 4 sport)

KVĚTEN

brankářský kemp pro děti

30.5.2019 premiéra 66. dílu Hokej na zemi (TV magazín na ČT 4 sport)

ČERVEN

final four - finále extraligy České republiky

Pražský festival sportu // LETNÁ

6. - 9.6.2019 klubový pohár, účast: SKS Slavia muži, Praha

7. - 10.6.2019 klubový pohár, účast Rakovník ženy, Ukrajina

7. - 10.6.2019 klubový pohár, účast: HC Bohemians muži, Švýcarsko

8. - 10.6.2019 přátelské utkání, účast: dívky U16-17, Holandsko

8. - 16. 6.2019 Hockey open series, účast: národní tým žen, Irsko II. kolo

21.6.2019 premiéra 67. dílu Hokej na zemi (TV magazín na ČT 4 sport)

ČERVENEC

14. - 20.7.2019 Mistrovství Evropy II. divize, účast: U21 muži, Litice, Česká republika

14. - 20.7.2019 Mistrovství Evropy II. divize, účast: U21 ženy, Turecko

26.7.2019 premiéra 68. dílu Hokej na zemi (TV magazín na ČT 4 sport)

28.7. - 3.8.2019 Mistorsví Evropy II. divize, účast: národní tým muži, Francie

SRPEN

4. - 10.8.2019 Mistorsví Evropy II. divize, účast: národní tým ženy, Skotsko

16.8.2019 premiéra 69. dílu Hokej na zemi (TV magazín na ČT 4 sport)

ZÁŘÍ

6.9.2019 premiéra 70. dílu Hokej na zemi (TV magazín na ČT 4 sport)

ŘÍJEN

11.10.2019 premiéra 71. dílu Hokej na zemi (TV magazín na ČT 4 sport)

LISTOPAD

turnaj kroužků, Praha

23.11.2019 premiéra 72. dílu Hokej na zemi (TV magazín na ČT 4 sport)

PROSINEC

 ohlédnutí za uplynulým rokem

 

AKCE ROKU 2018

LEDEN

Halové mistrovství Evropy mužů, Antverpy  - 5.místo

Halové mistrovství Evropy žen, Praha - 4. místo

ÚNOR

Halové mistroství světa v Berlíně, muži, ženy - prohra v semifinále

klubový Evropský pohár, Slávia muži

klubový Evropský pohár, Slávia ženy

BŘEZEN

turnaj kroužků

schůze Rady ČSPH

DUBEN

začátek jarní části soutěže

KVĚTEN

18. - 21.5. 2018 Klubový pohár, Eurohockey Club Trophy, Dublin Irsko, Slavia - ženy

18. - 21.5. 2018 Klubový pohár, EuroHockey Club Challenge I,Geneva, SUI, Slavia - muži, Litice - muži

18. - 21.5. 2018 Klubový pohár, EuroHockey Club Challenge II, Ghent, Belgium, Rakovník - ženy

ČERVEN

23., 24.6.2018 play off extraligy mužů a žen v Rakovníku

ČERVENEC

15. - 21.7. 2018 ME U18 dívky, Rakovník

22. - 28.7. 2018 ME U18 chlapci, Cardiff 

SRPEN

12. - 18.8. 2018 Sportways Amsterdam kemp 10-15 let

15. - 21.8. 2018 Sportways Amsterdam gólmanský kemp 10-15 let

20.8. - 28.8. 2018 Světová liga ženy, Litva

25.8. - 2.9. 2018 Světová liga muži, Polsko

 

ZÁŘÍ
ŘÍJEN
LISTOPAD
PROSINEC

 

AKCE ROKU 2017

LEDEN

13. - 15. 1.    EuroHockey Indoor Junior Championships U21 men, Lisbon (Portubal)
                     skupina: A - AUT, BLR, SUI, CRO, B - POL, RUS, POR, CZE 

20. - 22. 1.   EuroHockey Indoor Junior Championships, U21 women, Vienna (Austria)
                    skupina: A - RUS, TUR, CZE, ITA, B - POL, AUT, BLR, SUI 

28. 1.           zápasy o Mistrovský titul - starší žáci, hala Chodov

ÚNOR

5. 2.             Finále Extraligy mužů - hala Podvinný Mlýn 

4. - 12. 2.     Women Hockey World League Round 2 - Valencia (ESP)
                    CZE, POL, SCO, TUR, GHA, RUS, ESP, UKR 

17. - 19. 2.   EuroHockey Indoor Club Cup - women, Weittingen (Switzerland)
                    skupina: A - GER, AUT, BLR, BEL, B - ESP, CZE, NED, SUI 

10. - 12. 2.   EuroHockey Indoor Club trophy - men, Sveti Ivan Zelina (Croatia)
                    skupina: A - CZE, BEL, BLR, CRO, B - SUI, SCO, POR, DEN  

BŘEZEN

Celorepublikový turnaj školních kroužků - hala Slavia Praha

DUBEN

28.4. - 1.5. Turnaj Olympijských nadějí U16 dívky a chlapci - Hradec Králové 

KVĚTEN

Brankářsý trénink

ČERVEN

Celorepublikový turnaj školních kroužků - hala Slavia Praha

ČERVENEC

16. - 22.7.    EuroHockey Junior Championship II - Hradec Králové 
                    Skupina A: RUS, TUR, SCO, CZE, Skupina B: UKR, BLR, AUT, POL  

 

16. - 22.7.     EuroHockey Junior Championship II, men - St. Petersburg (RUS)
                     Sklupina A: FRA, CZE, UKR, TUR; Skupina B: POL, RUS, SCO, ITA 

                     Beach hockey

SRPEN

31.7. - 4.8.    Herní kem ČSPH pro ročníky 2001/2007 - Rakovník 

6. - 12. 8.      EuroHockey Championship II, muži - Glasgowe
                     Skupina A: FRA, UKR, SCO, POR Skupina B: CZE, RUS, WAl, SUI  

18. - 27. 8.    Rabo EuroHockey Championship 2017 - Amsterdam
                     skupina ženy: A - CZE, ESP, NED, BEL, skupina B - ENG, GER, IRL, SCO
                     skupina muži A - NED, BEL, ESP, AUT, skupina B - GER, IRL, ENG, POL 

ZÁŘÍ
ŘÍJEN
LISTOPAD

Celorepublikový turnaj školních kroužků - hala Slavia Praha

PROSINEC 

 

pozemnihokej.cz > ČSPH > Kalendář akcí

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...