Kalendář akcí

PLÁNOVANÉ AKCE 

2018 leden - Mistrovství Evropy žen - Aréna Sparta 

 

AKCE ROKU 2017

LEDEN

13. - 15. 1.    EuroHockey Indoor Junior Championships U21 men, Lisbon (Portubal)
                     skupina: A - AUT, BLR, SUI, CRO, B - POL, RUS, POR, CZE 

20. - 22. 1.   EuroHockey Indoor Junior Championships, U21 women, Vienna (Austria)
                    skupina: A - RUS, TUR, CZE, ITA, B - POL, AUT, BLR, SUI 

28. 1.           zápasy o Mistrovský titul - starší žáci, hala Chodov

ÚNOR

5. 2.             Finále Extraligy mužů - hala Podvinný Mlýn 

4. - 12. 2.     Women Hockey World League Round 2 - Valencia (ESP)
                    CZE, POL, SCO, TUR, GHA, RUS, ESP, UKR 

17. - 19. 2.   EuroHockey Indoor Club Cup - women, Weittingen (Switzerland)
                    skupina: A - GER, AUT, BLR, BEL, B - ESP, CZE, NED, SUI 

10. - 12. 2.   EuroHockey Indoor Club trophy - men, Sveti Ivan Zelina (Croatia)
                    skupina: A - CZE, BEL, BLR, CRO, B - SUI, SCO, POR, DEN  

BŘEZEN

Celorepublikový turnaj školních kroužků - hala Slavia Praha

DUBEN

28.4. - 1.5. Turnaj Olympijských nadějí U16 dívky a chlapci - Hradec Králové 

KVĚTEN

Brankářsý trénink

ČERVEN

Celorepublikový turnaj školních kroužků - hala Slavia Praha

ČERVENEC

16. - 22.7.    EuroHockey Junior Championship II - Hradec Králové 
                    Skupina A: RUS, TUR, SCO, CZE, Skupina B: UKR, BLR, AUT, POL  

 

16. - 22.7.     EuroHockey Junior Championship II, men - St. Petersburg (RUS)
                     Sklupina A: FRA, CZE, UKR, TUR; Skupina B: POL, RUS, SCO, ITA 

                     Beach hockey

SRPEN

31.7. - 4.8.    Herní kem ČSPH pro ročníky 2001/2007 - Rakovník 

6. - 12. 8.      EuroHockey Championship II, muži - Glasgowe
                     Skupina A: FRA, UKR, SCO, POR Skupina B: CZE, RUS, WAl, SUI  

18. - 27. 8.    Rabo EuroHockey Championship 2017 - Amsterdam
                     skupina ženy: A - CZE, ESP, NED, BEL, skupina B - ENG, GER, IRL, SCO
                     skupina muži A - NED, BEL, ESP, AUT, skupina B - GER, IRL, ENG, POL 

ZÁŘÍ
ŘÍJEN
LISTOPAD

Celorepublikový turnaj školních kroužků - hala Slavia Praha

PROSINEC 

AKCE ROKU 2016

LEDEN

15. - 17. 1.  Mistrovství Evropy mužů  místo: Praha- Aréna Sparta http://www.czechhockey.cz/   
                     umístění - 4. místo  

22. - 24. 1. Mistrovství Evropy žen  místo: Minsk odkaz zde  
                    umístění - 6. místo  

ÚNOR

6. 2. Final four - finále halové extraligy mužů a žen místo: Praha - Aréna Sparta odkaz zde

12. - 14. 2. Pohár mistrů muži SK Slavia Praha místo: Hamburk odkaz zde 
                    umístění - 7. místo  

19. - 21. 2.  Pohár mistrů žen SK Slavia Praha místo: Minsk odkaz zde   
                     umístění - 3. místo  

BŘEZEN

4. 3. Ples pozemního hokeje místo: Sacre Ceur

19. - 20. 3. Seminář III. tříd místo: Kbely odkaz zde

20. 3. Celorepublikový turnaj školních kroužků místo: hala Podvinný mlýn

25. - 27. 3. Mezistátní utkání U16 a U18 chlapci ČR - Rakousko místo: hřiště SK Slavia Praha

DUBEN
KVĚTEN

13. - 16.5. Pohár mistrů muži - Trophy - SK Slavia Praha místo: Glasqow odkaz zde 

13. - 16. 5.  Pokár mistrů muži - Challenge I - Slavia Hradec Králové místo: Vídeň odkaz zde 

13. - 16. 5. Pohár mistrů ženy - Challenge 1 - SK Slavia Praha místo: Praha odkaz zde 

13. - 16. 5. Pohár mistrů ženy - Challenge II - HC Hostivař místo: Lille, Francie odkaz zde 

20. 5. Otevřený trénink pro brankáře - pod vedením reprezentačních hráčů a trenérů 

27. 5. Turnaj školních kroužků místo: hřiště SK Slavia Praha

ČERVEN

18. 6. F4 extraliga muži a ženy

ČERVENEC

5. - 9. 7. Mistrovství Evropy do 16 let, Hockey5 (místo: Praha - Slavia) odkaz zde 

               II. místo dívky i kluci 

23. - 30. 7. EuroHockey U18 Championship - kluci (místo: Cork, Irsko odkaz zde  

                  EuroHockey U18 Chamionships II - dívky (místo: Glasgowe, Skotsko odkaz zde

SRPEN

Beach hockey (místo: Praha - Slavia)

12. - 14. 8. zápas České reprezentace žen proti Mannheimer HC - hřiště SKS 
 

ZÁŘÍ

30. 8. - 4. 9. Světová liga mužů a žen (místo: Praha - Slavia) 

ŘÍJEN
LISTODAP

20. 11. Celorepublikový turnaj školních kroužků místo: hala SK Slavia Praha

PROSINEC

 

pozemnihokej.cz > ČSPH > Kalendář akcí

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...