Kam o víkendu na PH? Šlágry budou k vidění zejména v Praze.

13.10.2011

Praha - Víkend nám přinese kompletní porci 7 utkání extraligy pozemního hokeje. Kam přesně zajít?

Muži 

15.10.2011

Posledními duely se dohrává první polovina extraligy. Po tomto kole tak budou mít všechna mužstva na svém kontě 8 utkání a odborníci se budou moci pouštět do teoretických rozborů, které týmy budou hrát o medaile, a které o sestup. Tři duely mužské extraligy začínají již v 10 hodin.

10:00 Hostivař - Rakovník /Na Groši - rozhodčí Mejzlík,Kavan/
Na Hostivaři se utká ve šlágru kola Rakovník. Oba týmy jsou v laufu, lze tak očekávat vyrovnanou bitvu. Hosté si budou muset dát pozor na exklokana Peřinku, který v poslední době pookřál a trestné rohy proměňuje úspěšněji než zamlada.

10:00 Praga - Slavia /Praga - rozhodčí Podmol, Tóth/
Druhý pražský duel se odehraje na Pragovce, kde domácí přivítají rivala ze Slavie. Po letech tak budeme mít možnost sledovat jedno z tradičních pozemkářských derby. Oba týmy vstupují do zápasu z rozličných pozic - Slavia jako průběžně vedoucí mužstvo, Praga se čtyřmi body jako 7.tým ligy.

10.00 Bolevec - President /Bolevec - rozhodčí Kouba, Šulc/
Plzeňští borci ukázaly v minulém kole v Edenu, že dokáží i v oslabení bojovat. Bude jim stačit jejich entusiasmus v souboji proti úřadujícím finalistům české ligy? President si bude chtít připsat tři body stejně jako v minulém kole. Bolevec Predators však svou kůži nedají zadarmo. 

13.00 Mnichovice - Litice /Mnichovice - rozhodčí Hupcej, Němeček/
Domácí tým nutně potřebuje body. Pomůže jim k tomu nová umělá tráva? Soupeřem bude plzeňský tým, který si chce zase spravit chuť po vysoké domácí prohře z minulého kola. Kdo se bude radovat?

Ženy

15.10.2011

Ženská extraliga se přehoupnula do své druhé poloviny. Všechny týmy tak nastoupí proti svým soupeřům již podruhé. Ženská extraliga je plná překvapení a tak není divu, že je tabulka letos nebývale vyrovnaná. V čele je o skóre Rakovník před Slavií, na záda jim dýchají s jednobodovou ztrátou dívky z Pragy a Hostivaře. Na druhém konci tabulky se zatím vyhřívají Mnichovice, kterým se ještě nepodařilo bodovat. Volno má v tomto kole Slavia.

10.30 Mnichovice - Rakovník /Mnichovice - Němeček, Hupcej/
Domácí hráčky potřebují již bodovat. Rakovník však bude zřejmě těžký oříšek. Často však v utkáním prvního s posledním dochází k překvapením, bude to i tentokrát nebo si rakovnické hráčky přivezou jednoduché tři body? První utkání v Rakovníku skončilo jasnou výhrou tehdy domácího týmu 10:0.

12.00 Hostivař - Praga /Na Groši - Mejzlík, Kavanová/
Tomu říkám duel! Vítěz tohoto zápasu se posune na průběžně druhé místo tabulky. Oba týmy si v minulém kole připsaly po výborném výkonu tři body s průběžně prvními družstvy tabulky - Praga vyhrála v Rakovníku, Hostivař si poradila se Slavií. První zápas skončil překvapivou výhrou Hostivaře na Pragovce v poměru 4:2. Vykrade Praga pro změnu v sobotu Hostivař?

14.15 Bohemians - Hradec Králové /Slavia - Podmol, Tóth/
Oba týmy mají po polovině základní části šest bodů. Duel tedy bude mít rozhodující vliv na tom, zda vítěz bude mít šanci stíhat čtvrté místo, které zajišťuje play-off. První duel v Hradci vyhrály východočešky těsně 3:1.

připravil Jakub Mejzlík

pozemnihokej.cz > Soutěže > Články > Extraliga muži > Kam o víkendu na PH? Šlágry budou k vidění zejména v Praze.
Loading...

Extraliga muži

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Extraliga muži

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...