SK Slavia Praha

31.5.2017 Klubové poháry 2016/17

Od 2. do 5. 6. sehrají čtyři české kluby pohár mistrů. Loňští mistři SK Slavia Praha ženy a muži, ženy HC 1946 Praga a muži TJ Plzeň Litice. více

28.4.2017 Smuteční oznámení

S lítostí Vám oznamujeme, že dne 28. 4., nás ve věku 68 let opustil pan Ota Hora.  více

19.2.2017 Eurohockey Indoor Club Champions Cup Women

Ženy SK Slavia Praha se střetly s týmy: více

9.1.2017 B jako bejby

"Vážení přátelé pozemního hokeje, více

1.12.2016 Smuteční oznámení

"S hlubokým zármutkem oznamujeme celé pozemkářské rodině, že nás opustil náš dlouholetý vedoucí A týmu mužů SKS, velký kamarád a klubista, pan Josef Kříženecký.
Pepa odešel náhle, v pátek 25.11.2016. Poslední rozloučení proběhne v pátek 2.12.2016 ve 12:40 v malé obřadní síni Strašnického krematoria."  více

15.5.2016 SKS muži - Cardiff & Met (WAL) 1:1 (0:0)

Praha 15. 5. 2016 - Zápas začal postupným oťukáváním obou mužstev. Více ze hry měl Cardiff po celou první půlku. Slavia měla jeden roh v první půli, kde Jakub Kyndl trefil gólmanovi žebra. Kluci si začali důsledně plnit taktiku až před první půlkou. Poločas skončil 0:0.  více

15.5.2016 SKS ženy - University of Edinburgh HC 1:0 (0:0)

Praha 15. 5. 2016 - V druhém zápase hráčky čekal tým ze Skotska. V prvním poločase byly k vidění šance na obou stranách, avšak poločas skončil remízou 0:0. Ve druhém poločase se Slavii podařilo dostat se do vedení krásnou tečí Adély Bížové. V posledních minutách měly Skotky velkou golovou šanci, kterou neproměnily a tak se radujeme z výhry 1:0. více

11.5.2016 PMEZ na Slavii

Praha 11. 5. - Již tento pátek začíná na hřišti SK Slavia Praha EuroHockey Club Champions Challenge I.  více

21.2.2016 Slavia slaví bronz!!!

Praha 21. 2. 2016 - Ženy SK Slavia Praha zvítězily v boji o třetí místo na poháru mistrů nad týmem SV Arminen 2:0 (0:0) góly Adély Bížové, která dvakrát skórovala z trestného rohu. více

21.2.2016 Slavia vybojovala horní kříž

Praha 21. 2. 2016 - Poslední zápas v základní skupině se ženy Slavie střetly s SV Kampong a porazily holanďanky 3:0 (1:0). V zápase se golově prosadily 3A - Adéla Bížová, Adéla Mejzlíková a Adéla Reinosová.  více