TJ Plzeň Litice

31.5.2017 Klubové poháry 2016/17

Od 2. do 5. 6. sehrají čtyři české kluby pohár mistrů. Loňští mistři SK Slavia Praha ženy a muži, ženy HC 1946 Praga a muži TJ Plzeň Litice. více

6.11.2016 Lukáš Nocar: hráč, trenér a rozhodčí v jedné osobě

Svou trenérskou zkušenost začal sbírat v 15-ti letech, kdy v klubu TJ Plzeň Litice začal trénovat benjamínky. Poté přešel ke starším žákyním a poslední dvě sezóny se věnuje v klubu dorostencům.
Reprezentace se prvně chopil, jako asistent trenéra Petra Bodnára u dívek U18, kde s nimi hrál v Itálii a letos v Glasgowe, kde skončili na krásném třetím místě. Za největší úspěch a příležitost zatím pro Lukáše je trénování dívek U16 na Hockey5s, kde skončili na 2. místě.  více

15.9.2016 Plzeň hlásí nárůst 40 dětí

Úžasná zpráva přišla z klubu Tj Litice Plzeň. V letošním náboru mají zaznamenali nárůst 40 dětí. Tomáš Levý se raduje z tak velkého počtu:"Zažíváme na podzim boom benjamínů. Z původních cca 15-20 se blížíme ke čtyřiceti. Něco je díky přílivu rodičů do Litic, něco díky ústnímu podání, že se to slušně dělá. Ale už nám čtyři rodiče nahlásili, že je to díky OH parku na Lipně."  více

4.4.2014 Oddílová ročenka 2013

Oddíl TJ Litice Plzeň vydal svou ročenku za rok 2013. Můžete si ji stáhnout v elektronické podobě na... více

3.12.2013 Litice byly v Drážďanech druhé zleva - Hofman, Hofrichter, Dolejš, Čvančara, Levý, Míka, ležící – Kordík

Drážďany - Kousek od obhajoby loňského vítězství byli pozemní hokejisté nad 35 let z Plzně Litic na 29. ročníku Christstollenturnier. více

12.11.2013 Halový Myšpulínský pohár 2013 na 11.ZŠ v Baarově ulici

V neděli 10. listopadu 2013 proběhl v hale 11. ZŠ v Plzni halový turnaj - Myšpulínský pohár, v kategoriích přípravka a benjamínci. více

13.1.2013 Oddílová ročenka 2012

Oddíl TJ Litice Plzeň vydává svou ročenku za rok 2012. Můžete si ji stáhnout v elektronické podobě na... více

9.12.2012 Kulatý stůl – Litice 30.XI.2012

Osmnáct účastníků pozemkářského fóra JAK DÁL A JAK LÉPE se sešlo u kulatého stolu v litické klubovně, aby diskutovali o 3 okruzích: stabilizace soutěží, život oddílu/předávání zkušeností/ a rozvoj pozemního hokeje. více

9.12.2012 Turnaj veteránů v Drážďanech

Litice vyhrály veteránský turnaj v Německu. Tým mužů plzeňských Litic ve věkové kategorii nad 35 let vyhrál tradiční turnaj v halovém pozemním hokeji v německých Drážďanech. více

12.3.2012 Veteránský halový turnaj Plzeňský korbel 2012

Plzeňský oddíl pozemního hokeje TJ Plzeň byl pořadatelem tradičního turnaje seniorů a seniorek nad 35 let v zimní halové variantě pozemního hokeje. Hrálo se v tělocvičně 11.ZŠ v Baarově ulici na Borech. více