Konference ČSPH - volby.

14.10.2013

Konference ČSPH - volby.

Jak již bylo předem avízováno proběhne dne 18.10.2013 Konference ČSPH. Součástí této konference jsou i volby předsedy ČSPH, členů předsednictva a členů kontrolně revizní komise ČSPH.

K dnešnímu dni eviduje sekretariát tyto kandidáty: Gino Schilders ( kandidát na předsedu ČSPH), Kopecký Jan, Levý Tomáš, Poustka Lukáš, Stejskal Stanislav, Vymazal Jan ( kandidáti na členy předsednictva).

Dle Stanov ČSPH má předsednictvo minimálně 8 členů a KRK minimálně 3 členy. Z tohoto důvodu se obracíme na všechny členy ČSPH se žádostí o doplnění alespoň minimálního počtu kandidátů. Jedná se především o následující komise: reprezentační, trenérsko metodickou, propagační, sportovně technickou a kontrolně revizní. Žádáme případné kandidáty aby se přihlásili prostřednictvím svých mateřekých oddílů. žádáme především oddíly, které nemají mezi kandidáty žádného zástupce o zamyšlení zda by se v jejich řadách nenašel někdo vhodný a ochotný pracovat v P - ČSPH po dobu minimálně dalších čtyř let a podílet se tak na dalším rozvoji našeho sportu.

pozemnihokej.cz > ČSPH > Články > Ostatní > Konference ČSPH - volby.

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...