Letní hokejové kempy

4.3.2013

I když je současné počasí spíše ještě na halový hokej, máme tady už termíny letních tréninkových kempů. Český svaz pozemního hokeje pořádá již každoročně kemp mládeže v Rakovníku (29.7.-3.8.) a i týmy Slavie (první týden v červenci a poslední 3 týdny v srpnu) a Presidentu (15.-19.7.) mají v plánu příměstské tábory pro vaše děti - detailní informace o nich naleznete již brzy na stránkách ČSPH.

Pokud chcete něco speciálního, můžete volit i z tréninkových kempů v zahraničí. Evropské kempy nejsou zrovna nejlevnější, ale vašim dětem zprostředkujete to nejlepší dostupné hokejové "vzdělání", potkají nové kamarády a v neposlední řadě se mohou zdokonalit v angličtině a v němčině. Na níže uvedených odkazech najdete veškeré detaily. V případě, že byste se chtěli poradit, můžete se kdykoliv obrátit na pracovníky ČSPH - www.pozemnihokej.cz/kontakty

Nechtějí jet vaše děti samy?? Nabídněte kemp i spoluhráčům jako skvělou příležitost a zážitek na léto. I na svazu už víme o několika dětech, ke kterých byste se mohli připojit. Využijte této skvělé příležitosti, která bude pro vaše děti velkou zkušeností.

http://www.sportways.com/

http://www.sporteurotour.com/

http://www.futuressports.com/

http://www.sundreamstravel.com/Malta/sports-tours/hockey-tours.php

http://hockey-urlaub.de/index.php/de/

http://www.kreuznacher-hockey-club.de/

http://www.bovelander.nl/_kampen/

Letní hokejové kempy
Soubor:
2013_einladung_extern.pdf
Formát:
pdf
Velikost:
209kB
pozemnihokej.cz > ČSPH > Články > Ostatní > Letní hokejové kempy

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...