Letošní ME v Praze nás bavilo

28.1.2016

Letošní ME v Praze nás bavilo

Praha 28. 1. 2016 - Pozitivní emoce po infarktovém zápasu s Holandskem nepřebila ani smůla nakonec, letošní ME v Praze Vás bavilo. 

Pojďme se ještě jednou ohlédnout za letošním halovým mistrovstvím Evropy. Nebudeme vzpomínat na výsledky, ale na atmosféru a nadšení Vás, fanoušků pozemního hokeje, sportu, který většina z nás hraje a miluje.

Uplynul více než týden od posledního hvizdu letošního ME v halovém hokeji a stále v nás doznívají emoce z vystoupení českých mužů. Emoce to jsou definitivně pozitivní, vždyť dokázali v infarktovém zápase o postup do semifinále porazit mistry světa a odsoudili je tím k boji o záchranu. Na konci turnaje, v boji o bronz, si bohužel vybrali slabší chvíli, když svoji nedisciplinovastí přišli o šanci na medaili. Ani to však nemohlo pokazit pozitivní dojmy z představení české reprezentace proti tomu nejlepšímu co hokejová Evropa nabízí.

Halové ME se začalo připravovat bezprostředně po skončení mistrovství Evropy nižší divize, kde naše děvčata senzačně postoupila do nejvyšší soutěže. Tým organizátorů se v podstatě nepřetržitě po dobu pěti měsíců věnoval tomu, aby vše dopadlo na jedničku. Zaštítit a připravit tento turnaj stojí spoustu času a úsilí hokejových nadšenců, pro něž je největší odměnou pozitivní zpětná vazba od týmů a hlavně fanoušků.

Díky iniciativě ČSPH se na turnaj vydaly děti z kroužků pozemního hokeje. Pro většinu z nich toto byl první kontakt s top hokejem a šanci vidět např. Němce naživo si nenechaly ujít děti z Kbel, Bohemians a další. Na víkendová klání pak dorazily fanouškovské tábory z jednotlivých klubů, za všechny jmenujme Litice, které dorazily v nejhojnějším počtu podpořit svoje dva hráče na palubovce. Jmenovat bychom mohli i další, Bohemians, Rakovník, Č. Budějovice a další. Vy všichni jste dokázali v hale vytvořit bezvadnou atmosféru, která hnala naše kluky za lepším výsledkem. Výkon našeho týmu, horlivě podporovaného z tribun, dokázal dostat všechny do varu a rozzářit oči malých hokejových talentů.

 

Děkujeme všem, kteří si našli cestu do haly, aby vytvořili atmosféru hodnou mistrovství Evropy. Vaše nadšení vlilo oraganizátorům do žil energii na další roky dopředu.

Zde jsou reakce fanoušků:


"Chtěl jsem vám upřímně poděkovat za nejlepší zážitek z halového hokeje, jaký jsem kdy viděl - CZ-D. Nasazení, hra, bojovnost... a že jste nakonec prohráli vůbec nevadilo. Myslím vážně, že jsem seděl v hledišti s mými německými kamarády a Ti velmi chválili úroveň zápasu a odhodlanost našeho mužstva hrát otevřenou partii. Pokud to je možné poděkujte klukům a řekněte jim, že za 43let v pozemním hokeji jsem nebyl tak příjemně překvapený a potěšený hrou našeho týmu. Díky! Mirek Vodnka" 

Cestu na mistrovství si našli i hráči a hráčky z Budějovi:
"Bylo to super. Děti byli nadšený a nechávali si podepisovat kšiltovky od našich kluků. Opravdu skvělá atmosféra."

Za skvělou organizaci patří díky, při hromadné výpravě z Plzně, Tomášovi Levému:
"Děkujeme za parádní vstupenkový a dopravní servis na ME. Vašek a Eli si parádně užili celý ME a já dnešek. Bylo to fakt skvělý. Bez tvojí iniciativy bysme to asi nepodnikli a myslím, že většina plzeňských. Takže díky!!!"

 

Pokud jste si ještě nestihli vše přečíst, co vyšlo v mediích o HME, zde jsou odkazy:
 

Jako bludný Holanďan přišel do čech a teď tu rozvíjí svůj "hokej" - IDNES 

V České republice začalo halové ME v pozemním hokeji mužů - Sportovní listy

Držte si klobouky, do Prahy míří hokejové hvězdy - Evropa 2 

Stříbro už máme, teď mě zajímá zlatá, říká hokejista Piterák - Pražský deník

Pozemkáři si o postup do semifinále zahrají s Holandskem - IDNES

Pozemkáři si o postup zahrají s Nizozemskem - Česká televize

Co všechno se může za pár sekund stát? - První zprávy 

Zahrál si i indickou ligu, medaili na domácím ME však nezískal - IDNES

Na akci zavítala také TV Praha:

Praha hostila ME v pozemním hokeji

 

Připomeňme si také klip k ME:

EuroHockey Championship Men

 

Highlighty:

I. den 

II. den

III. den

sestřih s Holandskem 

zápas s Ruskem o bronz

ČSPH highlight z posledního dne 

 

 

 

Loading...

ME hala muži 2016 Praha

Stránkování

12 3 >
 
 
Loading...

ME hala muži 2016 Praha

Stránkování

12 3 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...