Lvice bojovnice

11.12.2017

Lvice bojovnice

Příběh reprezentace žen na cestě na další halové Mistrovství Evropy v Praze.

Přes rok přípravy na Mistrovství Evropy A divize, denně kilometry naběhané na atletickém oválu, hodiny v posilovně a stovky vystřelených balónků na hřišti. Po turnaji téměř ihned přezout boty do haly, a po večerech trénovat na nadcházející halové Mistrovství Evropy v Praze. Atletická příprava pokračuje stejně – denně posilovna a běhání.

Tým těchto lvic vedený dvěma nejlepšími hráči České republiky. Trenéři Filip Neusser a Tomáš Procházka pokračují s týmem žen a bojují s nepříznivými podmínkami – haly obsazené do pozdních večerních hodin, proto musí ženy trénovat dlouho do noci. Nedostupnost haly je kompenzována fyzickou přípravou, kterou vede stejně jako v létě Daniel Hejret.

Hráčky si ale nestěžují, všechno stojí za to, postavit se před domácími tribunami s českým lvíčkem na prsou. Kromě podpory trenérů, fyzio, mentálního kouče, si můžou opřít o jednu z nejlepších světových brankářek Barborou Čechákovou. 19.1. 2018 nastoupí proti soupeřkám, které přijedou do Prahy se stejným cílem, předvést svůj um, ukořistit v každém zápase vítězství a postavit se hrdě na stupně vítězů.

Česká reprezentace je ve světovém žebříčku na 3. místě! Tým bez profesionálních podmínek TŘETÍ NEJLEPŠÍ TÝM NA SVĚTĚ. Přijďte do haly na Podvinném mlýně, přijďte tým podpořit, vytvořit nezapomenutelnou kulisu, která ženy požene do kruhu soupeře a k vítězství. Odměnou pro Vás bude skvělý hokej, strhující atmosféra a pro vaše děti možnost inspirovat se, ukořistit podpis nebo fotku s jednou z nejlepších hráček halového hokeje na světě. 

Veronika Decsyová

Loading...

Halové mistrovství Evropy žen 2018 - Praha

Stránkování

12 3 >
 
 
Loading...

Halové mistrovství Evropy žen 2018 - Praha

Stránkování

12 3 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...