M ČR mladší žákyně

22.6.2014

M ČR mladší žákyně
M ČR mladší žákyně
M ČR mladší žákyně
M ČR mladší žákyně
M ČR mladší žákyně
Soubor:
tabulka_výsledků_mlŽ_mistroství_2014.xls
Formát:
xls
Velikost:
27kB

 

V neděli 15.6.2014 od 10.00 hod se konalo Mistrovství ČR mladších žákyň na Zeleném pruhu. Do turnaje se kvalifikovalo 7 družstev: Bohemka, Rakovník, Slavia, Hostivař, Litice, Kadaň a Pragovka.

Hrálo se 1x15 minut, systémem každý s každým, aby výsledek byl spravedlivý a každý mohl změřit své síly se všemi soupeři.

Favorit turnaje, družstvo Rakovníka, přijel na turnaj bez golmana, což dávalo naději všem ostatním týmům, že výsledek nebude jednostranný. Velký vliv na styl hry měla tentokrát i psychika. Velký putovní pohár s vyskládanými velkými svazovými medailemi na saténu udělaly své. Některé hráčky měly takovou trému, že nemohly ani hrát a když se jim něco nepovedlo, začaly bezdůvodně plakat. Prostě tu tentokrát už opravdu o něco šlo…

Rakovník rozmetal jakékoliv dohady a pochybnosti během prvních několika zápasů. Až na jeden prohraný zápas s Hostivaří potvrdil roli favorita a putovní pohár odvezl opět sebou domů. Druhé místo po zásluze obsadilo družstvo Hostivaře. O třetím místě rozhodlo až skóre, protože týmy Bohemians i Pragovky získaly stejný počet bodů. Z lepšího rozdílu skóre se nakonec radovalo družstvo Pragovky, které vstřelilo o dva góly více.

 

Konečné pořadí: 1. Rakovník

                           2. Hostivař

                           3. Praga

                           4. Bohemians

                           5. Litice

                           6. Slavia

                           7. Kadaň

                             

Byly vyhlášeny nejužitečnější hráčky turnaje: z Bohemky – Verča Schmidtová, ze Slavie  – Kristýnka Rejnosová, z Litic –  Lucka Dolívková, z Kadaně –  Pavlína Hrázká, z Hostivaře – Monča Halamová,  z Rakovníka -  Alenka Jeriová a z Pragovky – Maruška Janů.

 

Turnaj jsme si užili, bylo příjemné teplé počasí, ne horko. Bylo vidět spoustu hezkých a kombinačně náročných hokejových akcí. Měli jsme tentokrát i pár nominovaných rozhodčích ze svazu, takže i díky tomu byla hra o něco lepší a při závěrečném vyhlášení přišla hráčka z týmu reprezentačního družstva žen, Bára Haklová, pověsit vítězům na krk medaile.

Tak co dodat. Hezké prázdniny a uvidíme se zase v září!

Zdravím vás.

Lenka Kavanová

 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...