Maddie Hinch exkluzivně pro Hokej na zemi!

29.9.2017

Nový díl Hokeje na zemi s premiérou 29.9. 2017 je online!

V novém vydání uvidíte portrét nejlepší brankářky světa Maddie Hinchové. Na mistrovství Evropy v Amsterdamu jsme si s ní povídali hlavně o finále olympijských her v Riu de Janeiru, kde famózním způsobem vychytala Nizozemky. Prozradila nám, jak se jí to povedlo – a že to rozhodně nebyla náhoda.

Hlavní událostí měsíce září bylo s ohledem na rozvoj hokeje v Česku školení trenérů v Rakovníku pod vedením dvou profesionálních nizozemských koučů Martina van de Rakta a Lorenza Westreenena. Akce organizovaná Karolínou Kříženeckou a Lucií Kolářovou přitáhla velkou pozornost, školení se zúčastnilo na osmdesát českých trenérů ze všech koutů země. Uvidíte, co se v Rakovníku učili.

Před nedávnem vyšel na webu ČSPH rozhovor s obráncem Slavie Vojtěchem Sládkem, který v létě ukončil hráčskou kariéru. Ve výčtu svých úspěchů skromný hráč zapomněl zmínit jeden velký rekord, který drží. Má ve sbírce nejvíce titulů na venkovním hřišti v historii české extraligy. V Hokeji na zemi se dozvíte, kolik jich je.

Premiéra pořadu je na ČT sport v pátek 29. 9. v 11:00, repríza v pátek 6. 10. v 13:15 a možné ještě nějaká přibude. Samozřejmě jako vždy jsou všechny díly Hokeje na zemi dostupné na i-vysílání ČT pod odkazem http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10552610198-hokej-na-zemi/

 

Dobře se bavte!

Michal Dimitrov a Martin Hoffmann

pozemnihokej.cz > ČSPH > Články > Maddie Hinch exkluzivně pro Hokej na zemi!
Loading...

Články

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Články

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...