ME 2010 U16 holky vs. Litva

14.7.2010

Při našem druhém vystoupení se naše děvčata setkala s výběrem Litvy. Hned po úvodním hvizdu vše nasvědčovalo tomu, že se nebude opakovat pondělní výsledek. Ba naopak.

Díky ofenzivní taktice si Češky po chvilce vytvořily několik slibných šancí. Tou největší, která zůstala neproměněna, byla střela Kláry Hanzlové. Ta sice překonala brankářku, ale zastavila ji branková konstrukce.

Rakovnická hráčka se však nenechala odradit a svými výpady byla po celý zápas naší nejnebezpečnější hráčkou. I zápis z utkání mluví jasně. Hanzlová vstřelila tři branky a je tak naší nejlepší střelkyní. Navíc po zdařilém úniku zařídila penaltu, ze které se prosadila Vorlová.  Konečný stav utkání tak byl 4:0 v náš prospěch.

K utkání je nezbytné podotknout, že kvalita Litvy a Holandska je nesrovnatelná. Možná právě proto pro nás začal turnaj až dnes. Kvality holandského výběru jsou totiž ozdobou tohoto turnaje a marně se pokouší najít konkurenci. I Belgičankám byl uštědřen výprask v podobě výsledku 8:0. Holanďanky tak zřejmě narazí na rovnocenného soupeře až v semifinále či finále.

Naše děvčata se zítra utkají Belgií o postup ze skupiny. V případě, že se nepodaří získat všechny tři body, bude se muset český tým poprat o udržení v divizi A.

Připravil Tomáš Babický

Loading...

Reprezentace U16-U14 dívky

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 >
 
 
Loading...

Reprezentace U16-U14 dívky

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...