ME 2010 U16 kluci vs. Rusko

19.7.2010

Poslední zápas ME jsme chtěli odehrát se ctí a s co nejlepším výsledkem. Od začátku jsme na zakřiknutého soupeře, kterému šlo o setrvání v A divizi, vyvíjeli tlak. Stejně jako všechny zápasy předtím, opět bohužel bez gólového efektu.

I v tomto zápase se projevil handicap v počtu pouze 16ti hráčů, neboť po jednom zranění z předchozího zápasu jsme hráli už druhý zápas turnaje jen s 15ti hráči. Všechny ostatní týmy měly na turnaji 18 hráčů a využívaly možnosti mít na lavičce 5 hráčů do pole.

Soupeř díky velmi dobré fyzické připravenosti pomalu zápas otáčel ve svůj prospěch a do poločasu vsítil dvě branky. O poločase jsme si řekli, že i ten malý zbytek sil, co hráčům zůstal, vrhneme do útoku. Nebylo co ztratit. Avšak v úmorném vedru a bez možnosti pořádného střídání, hráči jeden po druhém fyzicky odpadali, proto jsme v obranné fázi kupili chyby. Těchto chyb soupeř téměř bez výhrady využil, a tak se výsledné skóre vyšplhalo na krutých a, s ohledem na průběh hry, nezasloužených 0:8.

Celkové hodnocení turnaje chlapců bude k přečtení do konce tohoto týdne.

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace U16 chlapci > ME 2010 U16 kluci vs. Rusko