ME dívek U18. Teplota se zvyšuje, očekávání je velké.

8.7.2011

Je jen několik málo dní před Mistrovství Evropy a naše nervozita stoupá. V hlavě se nám honí možná víc otázek, než by bylo zdrávo.

Teď už nehrajeme každá za sebe. Už to není o snaze jednotlivce jak usilovně trénoval nebo jak poctivě docházel na tréninky. Je to o týmu. O jednom celku. Jak se říká, jeden za všechny - všichni za jednoho.

Až teď s odstupem času si vlastně uvědomujeme, jak moc důležitý pro nás tento turnaj je. Celoroční snaha něco dokázat. Překvapit. Ukázat všem, že i malý stát s ještě menším počtem osob se zalíbením pro pozemní hokej, může něčím zaujmout a konkurovat. Že náš, vcelku mladý tým, může a musí nahánět strach kondičně lepším a sehranějším hráčkám, které nás bezesporu čekají. Možná ne tady, možná ne teď, ale v budoucnu určitě ano.

Bohužel celková příprava na turnaj nebyla tak obsáhlá, jak bychom si přály. Ale i z toho malého počtu dní, kdy jsme se sešly všechny dohromady, musíme vytěžit maximum. Ne, pro diváky. Ani pro trenéra. Ale samy pro sebe.

I přes malé zádrhely ve formě absencí některých našich hráček, se musíme plně koncentrovat. Nebudeme se ohlížet na to co bylo. Teď jdeme kupředu. A budeme bojovat. Na hřišti necháme všechno, to nám věřte...

V první hrací den tj. v neděli nás čeká tým Švýcarska. Nemáme sebemenší představu o tom, jak moc silný soupeř nás čeká. Jedno však víme jistě. S Vaší podporou nám to půjde lépe. 

Proto tedy připomínám 10.7.2011 od 17:00 přijďte podpořit český tým a ukázat, že srdce nenecháváme jenom na hřišti, ale i na tribunách!

Váš český tým 

-kri- , -jam-

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace U18 dívky > ME dívek U18. Teplota se zvyšuje, očekávání je velké.
Loading...

Reprezentace U18 dívky

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 >
 
 
Loading...

Reprezentace U18 dívky

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...