ME U18 chlapci Praha - souhrn zápasů 1. a 2. dne, pozvánka

10.7.2013

Čeští reprezentanti do 18 let zvládli vstup do turnaje ME divize III na výbornou. V pondělním zápase s Tureckem i úterním s Litvou vyhráli 5:2. Další zápas sehrají ve čtvrtek od 17:00 s Chorvatskem, v sobotu od 15:00 s Bulharskem a neděli od 14:00 s Ukrajinou.

Česko - Turecko 5:2 (2:0) Góly: Plochý 3x (3xroh), Rozhon, Capouch (penalta)

V prvním poločase česká reprezentace kontrolovala hru a zaslouženě ho po dvou gólech Plochého z rohu vyhrála 2:0. Do druhého poločasu vstoupili Turci s nepříjemným aktivním presinkem. Po sérii šancí ve 44. minutě snížili a vyrovnali zároveň. Český tým prokázal mentální vyspělost a po zlepšeném výkonu zaslouženě zápas třema góly rozhodl ve svůj prospěch.Za zmínku stojí solidně zaplněné tribuny. O tom jak může být v konečném účtování tento výsledek cenný vypovídá úterní výhra Turků nad Ukrajinci 5:0.

Česko - Litva 5:2 (4:2) Góly: Capouch 3x (2xpenalta, 1x roh), Pecháček (roh), Železný

Zápas hraný na jednu bránu zkomplikoval gól Litevců z rohu a náš vlastní gól. Čeští mladíci si ale trpělivou hrou vytvářeli dostatek šancí a standardních situací a soupeře bránícího se ve své třetině bez větších problémů přehrál.

bam

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace U18 chlapci > ME U18 chlapci Praha - souhrn zápasů 1. a 2. dne, pozvánka