ME U21 kluci 2010 - Den tři

28.7.2010

Trestný rohTrestný roh
Trestný roh
Tomáš Vohnický - zlý hráčTomáš Vohnický - zlý hráč
Tomáš Vohnický - zlý hráč
Regenerace v ledové lázniRegenerace v ledové lázni
Regenerace v ledové lázni

3.den, ČR vs. Ukrajina a první tři body jsou na světě

Pro naši výpravu ten nejdůležitější, jak po stránce sportovní, tak zdravotní. Na vysvětlenou: po sportovní stránce nám dnešní výhra s Ukrajinou otevírá možnosti pro postup do postupového kříže a nebo zajišťuje dobrou výchozí pozici ve skupině o záchranu. Po zdravotní stránce jsme se museli vypořádat ze záludnou hrou Ukrajinských hráčů např.

úmyslné nastřelení Tomáše Pauera (Dreda), rozseknutí podočního víčka Martina Lehovce (Lehyho),úmyslné seknutí Tomáše Vohnického (Vohni), Radovana Sochora (Sochyho) anebo Reiharda Nicklase (Rendolfa). Ovšem zákeřnost protihráčů vyvrcholila pokousáním Tomáše Rybáčka (Rybyho) od soupeře. Toto vše jsme zvládli a aktivní hrou s osobním nasazením všech hráčů nasypali Ukrajincům tři góly. Díky bezchybného a místy excelentního výkonu brankáře Matěje Řezníčka (Řezni) ani žádný gól nedostali a utkání skončilo naší výhrou 3 – 0.

 

Zápas začal očividně naší chutí hodně útočit a to se nezměnilo po celý jeho průběh. Ukrajinu jsme tím zaskočili a po celé utkání jsme měli hru i díky dobré zónové obraně pod kontrolou. Celý tým se podporoval a dodával si sebedůvěru, která byla na hřišti znát a nejvíce ji pocítil soupeř. Zvítězili jsme po brankách z kombinace a zakončení argentinským bekhendem Vohni,

signálem z trestného rohu a tečí do pravého rohu Martina Babického (Babiny) a individuální akcí zakončenou úderem z kruhu opět Babinou.

Celý tým si zaslouží pochvalu za přípravu a následné zvládnutí tak důležitého zápasu.

 

Připravil Jiří Trávník

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace U21 muži > ME U21 kluci 2010 - Den tři

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...