ME ženy - Řecký dezert vychutnán.

22.7.2013

Atény - Druhý souboj, druhá výhra, druhý dvouciferný výsledek. Češky si v Aténách poradily s místními děvčaty a po výsledku 13:0 vedou tabulku.

ČR - Řecko 13:0 /6:0/
G:  Brtvová 3x, Bížová 2x, Neubertová 2x, Křikavová, Kyndlová, Reichlová, A.Mejzlíková, Capouchová, vlastní

České hráčky vstoupily do svého druhého utkání ve skupině vlažně. I přesto si však v prvním poločase postupně vypracovaly až šestibrankový náskok. Domácí pozemkářky však byly naprosto neškodné, výsledné skóre tak spíše budilo u trenéra Fausta rozpaky. V podrobných statistikách uvedeme proč. Následoval tak poměrně drsný pohovor na téma koncentrace, soustředění, využívání šancí, řešení situací - prostě všeho, co se mělo od zápasu se Slovenskem vylepšit. 

Druhé dějství přineslo kýžený výsledek - Češky pokropeny živou vodou /resp. zavlažovacím systémem, který je během přestávky notně zkropil/ nasázely během sedmi minut čtyři branky a i samotný projev byl přímočařejší a lepší. Poté však i přes vylepšenou hru a množství TR přišla hluchá dvacetiminutovka, kdy se našim dívkám nepodařila vstřelit branka - tudíž se opět na tváři německého trenéra vytvářely vrásky... Naštěstí se výsledkově opět zablesklo ke konci utkání, kdy Češky skorovaly třikrát, nicméně brankový výpadek okolo 50. minuty v obou dosavadních utkáních bije tak trochu na poplach... Naše reprezentantky se jistojistě zlepšily oproti utkání se Slovenskem, ale je tu velké "ale"... Samotné skore 13:0 je pro oko laika dostačující - pro odborníka, který si projde následující podrobné statistiky však už ukazuje mnohé nedostatky...

Držení míče v %: 85:15 /1.poločas - 80:20/
Akce v útočném kruhu: 66:3 /34:2/
Trestné rohy: 16:1 /5:1/
Goly z TR: 3:0 /1:0/
Střely celkem: 34:1 /19:1/
Střely na branku: 25:0 /13:0/
Ztráty v útočném kruhu: 27:2 /15:1/ 

V dalších utkáních zvítězilo Švýcarsko 3:0 nad Slovenskem a Wales těsně porazil Turecko - 1:0. Na čele jsou tak tři týmy s plným bodovým ziskem. Naším soupeřem bude v úterý od 15 hodin /14.00 CET/ Wales. Je tak jasné, že pro české reprezentantky tak "reálný" turnaj začíná až v tomto souboji.

-jam-

 

 

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace ženy > ME ženy - Řecký dezert vychutnán.
Loading...

Reprezentace ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Reprezentace ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...